Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Előre megálmodtam, hogy...

Előre megálmodtam, hogy megcsalnak?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta vonzódom az idősebb nőkhöz. Szerintem nagymamám az oka, aki 8 éves koromig szoptatott, mert anyukámnak nem volt teje, vagy rossz volt, nem tudom. Na mindegy. Jelenleg 25 éves vagyok, és van egy 56 éves barátnőm. Nagyon jól tartja magát, és én nagyon vonzónak találom, és nagyon jó ember is. De nem ez a lényeg, úgyhogy gyűlölködő kommenteket nem kérek, köszi. Még csak annyi, hogy mi sokkal boldogabbak vagyunk, mint sok " normális" pár. Sok közös érdeklődési körünk van, és sok helyre eljárunk. Én szakmámból adódóan sokat foglalkozom spiritualitással, mivel természetgyógyász és homeoterapeuta vagyok. Sokat fogalkozom az asztrális dimenziókkal is.


Egyik nap, mikor gyakoroltam a tudatos álmodás, egy piros fűvel borított mezőn voltam, aminek a közepén egy unicumos üveg formájú ház állt. Beléptem, és saját magamat találtam ott. Tisztán emlékszem, a következőket mondtam: "Meglásd, ki fog derülni, ami nem derülhet ki, meg fog áradni benned, amiről úgy tudtad, eltörhetetlen, megcsal téged a <barátnőm neve> Ne hagyd, bolond!"


Régebben tényleg volt egy férje, akivel manapság is találkoznak, de csak hivatalos ügyben. Mással nem találkozik, aki férfi, de vele biztos, hogy nem csal meg. Akkor most mégis megcsal, vagy csak képzelődtem?


Megkérdeztem őt is, de tagad. Magánnyomozót, vagy ilyesmit nincs pénzem felbérelni, mert még nem annyira futott fel a magánpraxisom, mint kéne, mert csak egy éve van. Ráadásul nem használ facebookot, amit meg tudnék nézni, hogy kivel csal meg. Szóval szerintetek mi tévő legyek?



2017. dec. 27. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

“Szerintem nagymamám az oka, aki 8 éves koromig szoptatott”

Anyáddal szórakozz. A nők melle nem gombnyomásra termel tejet.

2017. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mojjo ***** válasza:
37%
@1: Ha nem történik meg az elválasztás, bizony soksok évig tud tejet termelni. Öt-hat évig gond nélkül, szóval adott esetben akár a nyolc sem kizárt.
2017. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mojjo ***** válasza:
100%
Hopp, most látom, a nagymamáját írta, nem az anyukáját. Ez esetben csatlakozom az előttem szólóhoz.
2017. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagymamám együtt szptatott engem és a nagybátyámat. Tudom, hogy nehéz elhinni meg biztos kamu / fake, de ez van
2017. dec. 27. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
A homeopátiának mi köze a megcsaláshoz?
2017. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahogy látom szinted, egyértelműen van rá esély. Jelenleg még nem csal meg, de ha továbbra is ennyire gyakorlatlanul hagyod életed, meg fog.

Tanulj.

Nagyon kezdő vagy még, testvérem. Sok erőt.

2017. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

""Meglásd ,ki fog derülni, ami nem derülhet ki, meg fog áradni benned, amiről úgy tudtad, eltörhetetlen"

Fuss ennek neki még egyszer, hogy értelmes legyen!

.

'ki fog derülni, ami nem derülhet ki'

Ambivalens, tehát ha bármelyik igaz, a másiknak hamisnak kell lennie!

'meg fog áradni benned, amiről úgy tudtad, eltörhetetlen'

Mi köze egymáshoz a törhetetlenségnek és a megáradásnak?

.

Komolyabb trollkodást vártam el, ha már a nickedet is vállalod.

[link]

2017. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csodálatos agymenés, de gyere le a "szerről", mert teljesen tönkretesz...
2017. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még nem vagy az erő mestere, fiam. Pár tabletta talán segíthet
2017. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
LUCY IN THE SKY WITH DIAMONDS
2017. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!