Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom vajon mit jelenthet?

Ez az álom vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az egész azzal kezdődött hogy anyámmal ültem egy kocsiban és épp a munkahelyére tartottunk. Ezután anyám lány ruhákat adott nekem amiket én szívesen felvettem, de megláttam két osztálytársamat akik a járdán sétáltak, és én elbújtam nehogy meglássák hogy lány ruhákban vagyok. Ezután elmentem anyámmal a munkahelyére ami teljesen máshogy nézett ki mint valójában. Megpróbáltam elbújni az ott dolgozó emberek elől is, nehogy meglássanak abban a ruhában, de amint egy olyan helyiségbe mentem ahol senki nem volt, egyáltalán nem zavarta hogy lány ruhákban vagyok, sőt élveztem is.


15/f



2018. jan. 2. 21:20
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez lehet azért is, mert a vágyaidat nem tudod megélni úgy, ahogy te szeretnéd. Tudatalatt függsz másoktól, sokat számít neked, mit gondolnak rólad. Lehet, egyedüllétre is van szükséged, hogy olyan dolgokat csinálj, amit te szeretsz.😊
2018. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És a valóságban is vagynál rá, hogy lányruhákban legyél? Mert ha igen, akkor csak ezt a vágyadat éled meg álmodban.
2018. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy nézett ki anyukád munkahelye, miben különbözött a valóságtól.
2018. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy anyukád nevel? Csonka családban élsz? Titokban vágysz egy apafigurára...
2018. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!