Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (tenger...

Mit jelent ez az álom? (tenger, úszás, ex)

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy nyaralni vagyok az exemmel Oo és egy barátjával... néztünk mindenféle nevezetességet, aztán bementünk úszni a tengerbe... jól éreztem magam, de erős hullámok voltak, és nekivágtak engem valami falnak.. utána kértem exemet, hogy segítsen, jött volna, de nem tudott valamiért, talán őt is elsodorta mellőlem a víz. A végére minden oké volt, megúsztam a nagy hullámokat, és az exemmel összeölelkeztem és ki tudtam menni a vízből. Érdekes módon nem féltem.

2018. jan. 3. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Bízol még az exedben. Az együttélés nem ment, ahhoz gyenge volt a kapcsolat, de szerettétek egymást, csak pl együtt lakva nem jöttetek ki jól, azon tapasztalataitok alapján nem illettetek össze egy fedél alatt lakni, de egyébként szerettétek egymást. Szóval szerettétek egymást, de az együtt lakás nem jól sült el, nem sikerült jól. De még azért attól fontosak lehettek egymásnak, hogy nem működött már a dolog köztetek. A dolog alatt itt a kapcsolatot értem. Valaki egyszer valami ilyet mondott nekem, mikor mondtam, hogy tök aranyos volt az az adott srác a barátnőjével együtt, akkor aszonta, hogy "tudod, ha két ember szereti egymást, de már nem mennek/működnek úgy a dolgok, akkor jobb, ha elengedik egymást. Én nem tudom, hogy váltatok el. Szóval hogy szeretettel, szerettétek-e egymást még, láttátok -e a másikon kölcsönösen a szeretet, ragaszkodás, összetartozás jeleit, vagy esetleg haraggal mentetek külön. Szerintem még fontosak vagytok egymásnak, akkor is még, hogyha mondjuk pl nem is akartok egymással újra járni, de azért fontosak vagytok. Én is úgy vagyok, hogy aki egykor fontos volt nekem, olyan nagy mennyiségű szeretetet váltott ki belőlem, az most is fontos, azért mert pl nem működött a kapcs. azért még érdekel, hogy mi van vele, mert számít, mert ő valamikor hozzám tartozott. Szerintem hívd föl. Ha akarsz még tőle valamit, amit nem feltétlenül ajánlanék -mert újra előjöhetnek ua problémák, ami miatt már egyszer szakítottatok, és a kövi párkapcsolat állítólag mindig jobb lesz , mint a megelőzpő volt, a párkapcsolataink mentén fejlődünk tökéletes társsá, így egyre kapcsolatokban fejlettebb vagy hogy mondjam társat is kapunk - , de tök mindegy, ti dolgotok, szóval ha akarsz valamit tőle, ha nem , szerintem hívd föl csak úgy, kérdezd meg, mizu vele, esetleg van-e szüksége valamire, de akkor ha nem akarsz semmit, akkor megmondhatod, hogy nem szeretnél felmelegíteni semmit, csak barátilag hívod; mert mondjuk pl egyszer fontos része volt az életednek, és érdekel, mi van vele, hogy van; és akkor kész; ha meg akarsz tőle valamit, akkor meg ne mondd , hogy csak barátilag hívod . De amúgy ezt te tudod, hogy érdemes lenne-e még egy esélyt adni magatoknak és a dolgokat újra próbálni. Az is lehet, hogy akár tudatalatt, akár a felszínen is, de hiányoztok egymásnak. Szerintem talán ez kölcsönös.
2018. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Azt hiszem,rábíznád az életedet, mégha nem is ő a tökéletes, nem is ő a "legmacsóbb", nem is ő a legfullosabb hapsi a világon. Asszem te vagy a nő. :) Szóval ja, ő ér neked valamit. (előző vagyok még)
2018. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* ő ment volna érted hősiesen, mert te is számítasz neki, csak valami rajta kívül álló ok az útját állta, tehát akart segíteni, szóval hősként elindult érted, a megmentésedre, mert számítasz neki, noha nem is tökéletes,értékel téged, és ha bajba kerülne az életed, ha lehetősége lenne rá, indulna segíteni érted.
2018. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,mégegy, vagy esetleg nem úgy viselkedett a párkapcsolatában, ahogy akarta, esetleg balfék volt, és rosszul sültek el a dolgai, amit nem úgy szánt , de balul sült ki, és ezen felkaptad a vizet, ebből civakodások lettek köztetek. Szóval nem szándékosan, de elbénázta. De nem akarta, és nem akart neked fájdalmat okozni, csak ezek a kis szerencsétlenkedései elsodorták mellőled. A barát az álomban nem tudom, mit szimbolizál, de elvileg nincsenek véletlenek, tehát van benne értelem, hogy miért kerülhetett oda ő is. Talán ő támogatná, hogy újra összegyertek, mert látta a pasin, hogy mennyire boldog volt, és hogy szárnyalt, amíg ti még együtt voltatok, és talán segíteni szeretne neki téged visszahódítani, ha a pasid, az exed is nyitott lenne rá.
2018. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lett az exed barátjával? Kor, nem?
2018. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hű! nagyon szépen köszönöm neked, tényleg! :) Igen, igazad lehet, békében váltunk el, és valamennyit szoktunk még néha beszélgetni... nekem nagyon hiányzik... A barát az végig csak ott volt, mint valami megfigyelő, ő exem egyik legjobb barátja... igazából szerintem ő nem annyira kedvelt engem... ő annyi idős mint az exem, 26 és fiú :)
2018. jan. 6. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Változtatni akarsz az életeden (nyaralás). Szívesen töltöd az időt (nevezetesség) és lazulsz (tenger) az exeddel. Érzelmi hullámok szoknak lenni köztetek, de aztán kibékültök. Újra szeretni akarjátok egymást (összeölelkeztem). Még házasság sem kizárt (kimenni a vízből).
2018. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!