Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges e hogy két ember...

Lehetséges e hogy két ember aki közeli kapcsolatban áll egyidőben ugyanazt álmodja?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim között elofordúlt már az ilyen bár én nem hittem el.Veletek történt e már ilyen, és ha igen mi?

2018. jan. 3. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam,de olyanról már igen, hogy a nagypapa véletlenül tökön szúrta magát motor bütykölés közben és a kutyája érzékelte a fájdalmát. Fel is vonyított - kutya is.. Én hiszek az ilyen telepatikus dolgokban.
2018. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem közös alvásparalizis volt tesómmal, valaki bejött a szobámba és rámpakolt valamit (paplan alatt volt a fejem), tesóm meg azt látta hogy valami fényes alak bemegy a szobámba. Amikor felébredtem semmi nem volt ott, még a villany se volt felkapcsolva (pedig láttam hogy égve van)
2018. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges mivel ha együtt élitek át a napot az agyatok hasonlóképpen dolgozza fel az adatokat.
2018. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma agy a tudósok szerint. Tehát mivel az álmokat az agyunk generálja, így annak az esélye, hogy két ember ugyanazt álmodja igen csak csekély, még ha ugyanaz a behatás is érné őket akkor is.
2018. jan. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lehetséges,hidd el!


Velem 2-szer fordult elő.Az egyik,az unokatesómmal,az volt,hogy,nem tudtam aludni majd egy sötét árny jött be a szobába,majd egyszerre ébredtünk fel,másnap azt mondta,azt álmodta,hogy felébresztettem álmába hogy nem tudok aludni,mire ő az álmában felébredt (xd) és meglátott egy embert akit nem látott a fényviszonyok miatt.


A másik,az IBFF-mel.Azt álmodtam,hogy együtt egy másik bolygóra mentünk,ő is ugyanezt álmodta.

2018. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hasonló dologról szól a Testről és lélekről című film is, bár ott nem ismerik egymást előtte, csak ugyanazt álmodják.
2018. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!