Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezotéria mesterek! Miről...

Ezotéria mesterek! Miről álmodtam? Mi a jelentése? (érzékeny téma)

Figyelt kérdés

...mintha a régi iskolám udvarán lettem volna, először egyedül, majd többed magammal. Szakadó eső, éjszaka, csak egy egy, gyártelpeken használt sárga lámpa világít. Van valami a kezemben, de homályosan látom hogy mi. Fel alá sétálok a fal előtt, mint valami tébolyult. Egyszer megjelenik egy fekete hajú sápadt, rendkívül szomorúnak tűnő lány. Kapucnis pulcsiban van, szembembe néz, és beadja magának azt a valamit ami az én kezemben is van (még mindig nem látom mi). Elsétál majd kis idő után összeesik, a vizes betonra zuhan magzat pózban. Ekkor mintha a "lelke" távozna a testéből, szárnyakkal ragyogva, elvakítva engem, tündérszerű lény, alacsonyan felém repül, és megkérdi: "Mire vársz, ott a kezedben a boldogságod kulcsa?" A Válaszom az: Nem! Én nem megyek, míg az Istenem nem szólít! (könnyes szemekkel)

Majd elrepül felettem....

Amit tudni kell rólam: 27 éves srác vagyok, önértékelési problémákkal, depresszióval, noha a környeztem ebből szinte semmit sem tud. Érzékeny ember vagyok.



2018. jan. 14. 19:58
 1/9 A kérdező kommentje:
A lány arca, akiére élesen emlékszem, nem ismerem...ez is furcsa mert állítólag, nem álmodhatsz ismeretlen szemállyel...
2018. jan. 14. 19:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán azt, hogy tisztába vagy vele, hogy birtokában vagy a képességnek, hogy megszabadulj a szenvedéseidtől, de még ragaszkodsz hozzájuk. Félsz az ismeretlentől, mert ugye a mostan személyiséged miatt sokat szenvedsz, őt pedig gyakorlatilag meg kell ölnöd, ahhoz hogy egy másik szülessen aki szabad. (Szó nincs itt fizikai halálról, mielőtt bárki félreérti) Viszont az egó a halálát éppen akkora tragédiának éli meg, mint a fizikai test halálát. Gondolom eleged van a világból, túl sok a fájdalom, de még mindig jobb ez a biztos szenvedés, amit már megszoktál, mint belevetni magad az ismeretlenbe. De ez csak egy rögtönzött értelmezés, nyilván egy pszichoanalízis személyre szabottan tárná fel, hogy esetedben mi mit szimbolizál.
2018. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hogy félek a változástól, az nem tudom mennyire igaz. Pont idén januárban kezdtem új életet, új város, új munka, új élmények
2018. jan. 14. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:

"januárban kezdtem új életet, új város, új munka, új élmények"

Ez még nem új élet. Ahhoz, hogy új életet kezdhess, be kell fejezned a régit.

Tehát gondolkosmód-váltásra is szükség van.

2018. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Szeritem pedig ez bizony inkabb fizikai halalt jelent. Marmint az ongyilkossag lehetoseget, amit talan ha nem is fontolgatsz tudatosan, de tudat alatt talan ott van a gondolataid kozt.

Az viszont nagyon jo hogy igy valaszoltal (" Nem! Én nem megyek, míg az Istenem nem szólít!") ez mutatja a tudatos hozzaallasodat, azt hogy te az ertelmeddel es a hiteddel le fogod mindig gyozni ezt.


Ne felj az ilyen almoktol, es tudd hogy a fenyes tudatodnak sokkal nagyobb ereje van, mint barmilyen sotet eronek, es a vegso dontes mindig a tied.

2018. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen emlékek kötnek a régi iskolád udvarához? Hogy érted, hogy többed magaddal? A valóságban szoktál éjszaka az iskola udvarán lenni?
2018. jan. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem minden álomnak van jelentése.

nem minden álmot lehet megfejteni.


én álomjelkép-szótárat használok.

dreammoods.com

2018. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy értelmeztem, hogy élni akarsz minden problémád ellenében.

És én úgy látom, hogy ez menni is fog neked.

Írták az életmódváltást, a régi elengedését. Tehát egy önvizsgálat után, tudod min változtass.

Nem más hanem te. Ez a "kulcs"

Megteszed és minden ok.

2018. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A lány arca, akiére élesen emlékszem, nem ismerem...ez is furcsa mert állítólag, nem álmodhatsz ismeretlen szemállyel..." ez így igaz.

Valahol biztos végigfutott rajta a szemed,csak nem emlékszel rá.Én is álmodtam már olyan személlyel akit sose láttam(emlékeim szerint)viszont tuti hogy láttam valahol,másképp mit keresett volna az álmomban.Ismeretlen dolgokat nem kreál az agy,csak a már meglévő információkat képes feldolgozni.

2018. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!