Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban egymás...

Mit jelent ha álmomban egymás után többször is meghaltam ilyen-olyan módon?!

Figyelt kérdés

Arra riadtam fel tegnap éjszaka,hogy egy ijesztőt álmodtam..Egy híd szélén álltam,aminek nem volt korlátja és lezuhantam,de nem én ugrottam be,hanem valaki belelökött,de nem láttam hogy ki..

Nagy nehezen visszaaludtam és akkor még egy sínen álltam és szembe jött velem egy vonat...Erre is felriadtam utána álltam az út közepén,körülöttem sziréna, szétroncsolódott autók,vér stb.valószínűleg egy halálos baleset történhetett...

Mit jelent ez?

Megijedtem!Ma éjszaka nem is merek elaludni :o

Köszönöm 16/L



2018. jan. 23. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Az első azt jelenti, hogy valakit belöktél a vízbe, a testében voltál, de valójában saját magadat láttad, valószínűleg meg is halt. Következő azt jelenti, hogy a sok stressz miatt - amik a lökéses gyilkosságodból adódóan keletkeztek - késztetést érzel arra, hogy öngyilkos legyél, de nem teszed meg, az utolsó pillanatban elugrasz, mivel ugyebár nem volt benne, hogy elüt a vonat! Következőnél szintén más testén keresztül nézed a világot, ő fog téged autóval elütni a közeljövőben, mert nem tudta kiheverni ezt az idióta kérdésedet.
2018. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

1.

emeletes baromságokat írsz. tűnj innen!

A frászt hozod rá és még élvezed is. Merevedésed is lett tőle?


Ez az álom nem halált jelent, hanem átmenetet.

A régi hal meg. Egy részed ami már nem vesz részt a személyiségedben.

Ne aggódj miatta, ez azt jelenti hogy fejlődtél és került jobb alkotórész a személyiségedhez.

2018. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"egymás után többször is meghaltam ilyen-olyan módon"


Nem!

Egyszer sem haltál meg!

Mindig fölébredtél, mielőtt maghaltál volna.

Fél órával a lefekvésed előtt egyél meg egy narancsot a hálószobádban. Nem lesz semmi baj, nyugi.

2018. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. jan. 23. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Az 1.választ felejtsd el mert gonoszságból,gúnyolódásból írta!


Az álmod,egy eszményinek tűnő gyermekkor elmúlását,és egy félelmetes jövő képét adja.

Nem vagy többé gyermek!Gyermekkorod meghalt.

2018. jan. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Akkor tulajdonképpen ez azt jelenti,hogy most lépek át a gyerekkorból a felnőtt korba?

2018. jan. 24. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Pszichés értelemben,a fiatal felnőtt kor fogantatási idején vagy.
2018. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!