Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap álmodtam egy lánnyal....

Tegnap álmodtam egy lánnyal. Többi lent. Ez jelenthet-e vmit, és ha igen akkor mit ?

Figyelt kérdés
Tegnap álmodtam egy lánnyal, aki viszonozta érzéseim. Eleinte még nem is ismertem, de aztán kialakult köztünk, és az az érzés leírhatatlan amit akkor éreztem, mikor az álmomban vele voltam. Mikor reggel felkeltem ugyanazt éreztem mint az álmomban. Mit jelenthet ez?

2018. jan. 28. 22:17
 1/1 anonim válasza:
100%

Ilyen már velem is volt. Én egy fiúval álmodtam, akit nem is ismertem, de hatalmas szeretet áradt belőle és nagyon szerettük egymást. Miután felébredtem egész nap csak mosolyogni tudtam és ugyanaz az érzés járt át. Valaki szeret. :3

Valószínűleg nagyon vágysz a viszonzott szerelemre és ez jelent meg az álmodban is.

2018. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!