Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam. Na ehhez mit...

Megálmodtam. Na ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Mikor még jól megvoltunk a barátommal, volt egy furcsa álmom. Hogy sosem szeretett és csak kihasznált. Hülyeségből volt velem.

Eltelt kb. 1 hónap és hirtelen elhidegült. Szakítottunk. Utána kiderült, hogy tényleg kihasznált és valószínű az elejétől fogva nem kellettem neki.

De írtó furcsa, hogy amikor még semmi jele nem volt az egésznek (de tényleg, úgyanúgy játszott a hősszerelmest, mint idáig), már akkor megéreztem mi lesz a vége.

Csak van egyfajta női megérzés a világon.


2010. jún. 7. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A megérzésnek és az álomnak semmi köze egymáshoz. Akkor érez meg valaki bizonyos dolgokat,ha már gondok vannak a kapcsolatban,csak a szerelemtől erre nem is akar gondolni.
2010. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyedül azzal a néhány szavaddal nem értek egyet, hogy "semmi jele nem volt az egésznek". Más kérdés, hogy tudatosan mennyire ismeri fel valaki e jeleket. A benned lakó zseniális kisgyermek (Berne szavaival a kis Professzor) kiszimatolta, és ahogy szokta, eljuttatta hozzád, amikor a jócskán kitanított fej végre lepihent és elcsendesedett :)
2010. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem is csak megérzés...nem akartad magadban tudatosítani h.valami nem működik a kapcsolatban.de a tudat alattid érezte..ezért álmodtad meg.
2010. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy álomfejtés nevű dolog miszerint ha pl rózsaszín zsiráffal álmodsz akkor le fog robbanni a kocsid, stb. Az álomfejtés egy áltudomány, és nem hiszem hogy bármi köze lenne az 1 hónappal ezelőtti álmodnak ehhez az egészhez. Az álmok szerintem az aznapi történések feldolgozása, a neutronok játéka az agyban. Semmi köze a jövőbeli dolgokhoz. Ez valószínűleg fordítva történt: Megálmodtad ezt az egészet és (mivel emlékeztél rá) gondolom sokat agyalhattál rajta, a tudatalattid pedig félre tette rosszabb időkre ezt az emléket, ha tényleg szakításra kerül a sor akkor ezzel fogod indokolni, hogy csak kihasznált. Szerintem inkább el kéne gondolkodnod, lehet hogy valamit rosszul csináltál, vagy elképzelhető hogy már nem érez úgy mint az elején.

Nem értem hogy miért vádolja mindenki azzal a pasikat hogy kihasználják a nőket. Nekünk is vannak érzéseink csak néha félünk kimutatni ezért tűnhetünk érdektelennek.

2010. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem vádolom a férfiakat ilyesmivel. Ő úgy látszik ilyen volt és kész. Attól még a többiek nem ilyenek :)

És tényleg lehet, hogy az agyam rejtve összepakolta az észre nem vett jeleket és azért álmodtam. Csak nem akartam észrevenni a bajt.

De ami elmúlt elmúlt. Csak eszembe jutott az álmokkal kapcsolatban, hogy mennyire ráhibáztam a dolgokra anno. Mert szóról szóra az történt meg. Csak egy kicsit később.

2010. jún. 7. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:

én azt szólom hozzá,hogy nekem is szoktak ilyenek lenni :)

elég fura,amikor elsőnek megálmodtam a másnapomat , akkor úgy bevoltam szarva hogy vajon meghibbantam,vagy tényleg megálmodtam,vagy tán még mindig álmodok :O ...

2010. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!