Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés
Vanda221 nevű felhasználó kérdése:

Mit jelent ha álmomban menekültem, beszaladtam egy kissebb helyiségbe és volt ott egy ablak amit egy késsel törtem be?

Keress kérdéseket hasonló témákban: álmosság, könyv

febr. 14. 23:03  Privát üzenet  

A válasz
én tudjam!...

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 14. 23:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem megy az onlinefilm. Site? Onnan szoktam tölteni filmeket, és most ha be akarok lépni az oldalra, beugrik egy ablak, hogy a kapcsolat nem privát, és jelszót, meg...
Segítség! Mi lehet ez a tag-szerűség, amit ma az utcafronti ablakpárkányunkra ragasztva találtam? Kép mellékelve.
Erre mi lehet a megoldás? Vírusírtó telepített semmit nem talál. Amit a Face kiír letöltöm és egy pillanatra falugró parancssor szerű ablak látszik. Mindez a probléma a Chroome...
Kiszakadt ablakkilincsel mit lehet kezdeni?
Ha egy 3. Emeleti lakás erkélyét szeretném "beépíteni", de könnyűszerkezetes lenne+ablak, akkor kell engedély?
Algas autoablak tisztitasa de hogyan?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!