Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogy megöltem...

Mit jelent az hogy megöltem álmomba a párom?

Figyelt kérdés
Először egy örült embertől éltünk álmomba rettegésben még nem sikerült elkapnunk és egy nadrág övvel megfujtani..és mikor akartam elvinni valahova eldugni a holttestet akkor jöttem rá hogy a párom az..Én rögtön bekopogtam az első házba és egy szószerint disznóvágó kést kértem, egy jó hegyes és éles kést amivel öngyilkos akartam lenni mert fájt, és a párom nélkül nem tudtam tovább élni..a valóságba nagyon szerény ember amúgy a párom és imádjuk egymást :) csak ez az álom nagyon felkavaró volt és nem tudom mit jelenthet.
2018. febr. 15. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok túl nagy álomfejtő, de szerintem ez valami olyasmit jelenthet, hogy tudat alatt nagyon félsz attól, hogy valamilyen módon ártasz a párodnak (akár véletlenül is) és nem akarod őt elveszíteni. Hasonlót egyszer már álmodtam én is, sokat gondolkodtam rajta, hogy miért is volt. Az álmok időnként fura módon tartanak tükröt elénk, és nem mindig értjük őket.

:) Nagyon szeretheted őt, ha ez az álom ennyire felkavart...

2018. febr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bubuka508 ***** válasza:
Szerintem azt, hogy ébren legszívesebben megölnéd és sokat foglalkozol ezzel.
2018. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

talán van valami elfojtott harag ellene? keresgélj a tudatalattidban - és ha gyanús, hogy valamiért neheztelsz rá, de nem mondtad neki, próbáld megbeszélni vele

(az álmok néha ilyen vadak, nem jelent ez azt, hogy eltennéd láb alól szegénykét:)

2018. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy inkább attól félek hogy egyszer valami hülyeséget csinálok és azért el hagy...és úgy érzem ha ez megtörténne én tényleg nem tudnék tovább élni, egyszerűen nélküle nem lenne célja az életemnek tovább..múltkoris azt almodtam hogy elhagy..de ez a mostani jobban foglalkoztat 😳
2018. febr. 15. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ez a szorongás jött az álomban - ettől meg akarsz szabadulni és ezért jött ez a vad, abszurd álom.

Ne félj... mert ez a szorongás okozhatja, hogy valóban elhagy. A jelenben élj, elég minden napnak a maga baja. És tudomásul kell venni, hogy semmi sem tart örökké, aminek kezdete van, annak vége is van. Élni nem könnyű, kell hozzá hősiesség, erő, bátorság. El kell tudni viselni.

2018. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy pszichopata vagy. Szakíts a pároddal.
2018. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!