Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

HulbanTamas15 kérdése:

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés
szóval,iskolás vagyok és minden nap busszal kell be menyjek a másik városba ahol suliba járok, az álmom úgy kezdődőtt hogy kellet várjam a buszt,mentem éppen hazafelé. vagy úgy 3 óra lehetett az álmomban(gondolom) nem volt órám sem semmim hogy megnézzem, utánna találkoztam néhány barátommal és azt mondták hogy menyjek el velük lógni a városban. de idő után észre vettem hogy elkezdett sötétedni,már annyira hogy oltárian sötét volt. minthogyha nyáron 9 óra lett volna olyan sötét volt. megkérdeztem valakit akinek van órája hogy vajon hány perc van? nem mondta meg a percet,de azt elmondta hogy lekéstünk. és igy fejeződőtt be az álmom,ez vajon mit jelenthet? tudom nem sok dolog történt ebben az álmomban,de kíváncsi vagyok. nagyon ritkán szoktam emlékezni az álmaimra. aszthiszem ezért is érdekel annyira. a válaszokat köszönöm.

2018. febr. 15. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az álom szerintem nem hordoz üzenetet.

Ez inkább a napi események iktatásának mellékterméke.

Az hogy mégis emlékeztél rá az meg véletlen egybeesés, minden éjjel álmodsz ilyesmiket, de nem emlékszel rá.


Ha visszatérő álmod lenne az már értelmezendő feleadat. írj

2018. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Az ilyen álmoknak ami sokat foglalkoztat ébren, hogy mit is jelent, elég komoly üzenete lehet.

Az álmokat, mindig az álmodó tudja megérteni. Megpróbálok tippeket adni mit is jelenthet ez az álom.


A közelmúltban történhetet veled valami, amikor elfelejtetted az idő múlását figyelni. Mire észrevetted hogy sok idő telt el, már elkéstél, vagy "lekéstétek" ezzel az elkéséssel valakit nagyon megbánthattál. Nem volt olyan, hogy nemvetted észre, hogy mennyi idő eltelt és a szüleid halálra agódták magukat miattad?

2018. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem,nem volt.
2018. febr. 17. 22:46
 4/4 anonim válasza:
Ha késésben vagy, azt jelenti, h változásokra vágysz az életedben
2018. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!