Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Te miket álmodtál már meg előre?

Te miket álmodtál már meg előre?

Figyelt kérdés

Megálmodtam több vizsgám sikerességét, néha konkrét eredménnyel. Néha eseményeket, költözést, jóval előre megálmodtam. Családtag halálát is, pontosan azét, aki itthagyott minket.

Valaki régen azt mondta nekem, hogy ez mind csak deja vu, ezért már 10 éve naplót vezetek.

Sok dolgot megálmodtam már, amik nem teljesültek be még, vagy annyira irreálisnak tűntek, hogy elkőnyveltem úgy, hogy nem is fognak.

Az egyik legérdekesebb ilyen szürreális álmom valamikor 2015 elején volt. Akkor olyat álmodtam, amit nagyon hülyeségnek és valószínűtlennek tartottam. Akkor azt álmodtam, hogy egy piros autót fognak az űrbe kilőni. Álmomban ült az ürben lebegő autóban valaki és már csak ezért is csak az álomgenerátorom véletlenszerű kreálmányának vettem. Az űrben mit keresne egy autó, abba hogy kerülne ember? A Vákuumban?

Később, amikor azt olvastam, hogy egy amerikai cég tényleg ezt tervezi, nem vettem komolyan. Amikor hetekkel ezelőtt tényleg megcsinálták, akkor megdöbbentem. Fellőttek egy piros cabriot, a vezető ülésre egy bábut tettek.

Vannak még hasonló álmaim, ezek szerint azok is megtörténhetnek?



2018. febr. 23. 10:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én is álmodtam már meg előre több ismerős halálát, és egy barátom autóbalesetét is. Nem gondolnám, hogy véletlenek lennének, bár logikus magyarázatot még nem sikerült találnom rá.
2018. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Én mostanában azt álmodtam, hogy a páromat megcsaltam, de aztán kiderült, hogy csak ő alakította úgy dolgokat, hogy elhittemy hogy megcsaltam egy exemmel miközben nem. Na másnap ezen vesztünk össze, mert azt hiszi, hogy több ezer km-ről megcsalom az exemmel. 😒 Amúgy azt is megálmodtam pár hónapja, hogy az exemnek a felesége terhes, és nem tudom, hogy kié a baba, de a családjában mostanában született egy.

Amúgy ha este álmodom arra soha nem emlékszem, de a délutáni álmokra igen. Mellesleg az álmok nagy része az aznapi vagy a közelmúltban történt dolgok egyvelege. Volt, hogy gondoltam a bátyámra egyiknap, hogy milyen régen beszélgettünk, másnap délután már vele álmodtam. Szóval nem kell mindent túl gondolni, lehet valamit előre megálmodsz, de lehet, hogy az csak a véletlen műve, ha megtörténik, vagy bevonzottad.

2018. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én sem tudom, hogyan, de működik. Ha három fontos részlet egybevág egy korábbi álom és egy megtörténő esemény között, akkor már úgy veszem, hogy nem véletlen, hanem beteljesült.

Mostanában is álmodtam érdekeseket.

Ezeket álmondtam még az utolsó karácsonyi időszak alatt: Jön egy kis válság a világban, valamivel utána vége lesz az elektronikus pénzek (a bitcoin és hasonlók) korszakának. Ezek után is lesz egy globális konfliktus, amiben részt vesz az összes nagyobb hatalom.

Ezeket álmomban hallgatott, látott hírekből tudom. Ami furcsaság van ebben, hogy állítólag nem tudunk olvasni és színeket látni álmunkban. Nekem mindkettő megy.

2018. febr. 23. 12:02
 4/13 flying whale ***** válasza:

Szoktak lenni tudatos álmaid?

A prekogniciós álmok különbözőek a többi "megszoktott" álomtól?

Ezeket az álmokat jobban megjegyzed mint a többit?

Az esemény bekövetkeztekor van olyan érzésed, hogy ezt mintha megálmodtad, vagy aznap érzed, hogy ez most más?

2018. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen,meg tudnak történni
2018. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem,hogy mindenki színesben álmodik,meg úgy is tudtam.....hisz az ismerőseim is mindig színeset álmodnak és én is
2018. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kb az emberek 5%-a álmodik fekete fehérben. Amúgy volt ilyenem, teherbe esést, szülést, halált meg veszekedéseket álmodtam meg előre. Halált úgy is, hogy nem is tudtam, hogy meghalt az illető csak megjelent álmomban elbúcsúzni, utána mondták hogy hetekkel korábban elment
2018. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Néhány álmom esetében tudatában vagyok annak, hogy álmodok. Hogy ilyenkor is tudatosan cselekszek-e álmomban, az már nem egyértelmű. Egy alvás alatt több esemény is lejátszódik. Bármit is akarnék tenni, a forgatókönyv magával ragad, jön a következő helyszín, idősík, vagy felébredek.

Ezek az álmok mindig megmaradnak, de le is jegyzem őket. Néha soha nem látott idegenekkel is egész történeteket látok. Valamikor olyat, ami tragédiával végződik. Balesettel, vagy másfélével. Eleve ezekből az álmokból olyan szintű depresszióval, sokkal ébredek, hogy több óra, de volt már, hogy több nap is kellett, hogy elfogadható hangulatom legyen.

2018. febr. 23. 17:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon kevés dolgot s főleg kicsiként. Tanító vagyok, nincs dolgom ezzel.
2018. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előre megálmodtam a halálom, és igen, meghaltam!
2018. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!