Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi történt velem? BŐVEBBEN LENT!

Mi történt velem? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
Nem olyan régen eléggé elpityeredtem,sok rossz dolog jött össze,és lényeg a lényeg,hogy nagyon le is fárasztott(Viccen kívül),egy kicsit lefeküdtem pihenni,aztán el is aludtam.Olyan félig álomszerű,de valóságosnak tűnő álmom volt,még a szemem is nyitva volt,de félig aludtam(Nem tudom,hogy hívják ezt a jelenséget),és egy fekete ruhás ember megjelent előttem,nagyon megijedtem,aztán átrohantam a szobámba,lefeküdtem a földre(A székem mögé,összeburkolózva),és azt mondtam,hogy "Hagyj békén!Ki vagy te?"...de ez is olyan valóságosnak tűnt...mire kinyitottam a szemem ugyanott találtam magam,mint ahol előtte elaludtam.Gondolkodtam rajta,hogy nagyapám lehetett,aki csak meg szeretett volna nyugtatni,hogy minden rendbe jön(Sajnos meghalt). Remélem nem haragszik rám,és még láthatom őt:( Már,ha ő volt...szerintem igen:)
2018. febr. 24. 18:25
 1/3 anonim válasza:

Szia, annyi történt, hogy elaludtál, és álmodban felébredtél. Csukott szemmel álmodtál, ne aggódj :) Nem történt semmi. :)

Amúgy részvétem.

2018. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az egész olyan furcsa volt...láttam őt...:)
2018. febr. 25. 02:39
 3/3 anonim válasza:
Persze, hogy láttad. Álmodban! CSAk egy nagyon valóságos álom volt.
2018. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!