Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vki álmodott már a csillagok...

Vki álmodott már a csillagok közt lebegve?

Figyelt kérdés

Úgy értem mindég a földön vagyok és csak ott, max mikor lebegek (de ez nem szállás vagy repülés) de azt is a fák felett pár M-re max, és ülő pózban, viszont rettenet jó érzés!


De a világűrbe kint a csillagokkal még sosem álmodtam, pedig az agy ugye mindég kombinál pl, ha nézel hót álmosan egy ismeretterjesztő filmet ami erről szól.

De sajna nem! Az agyam az ilyet sosem kombinálja!


Egyszer volt olyan hogy annyira gyorsan "repültem" hogy felértem egy sok sok nagyon magas lépcsőkből álló helynek a leg tetejére és onnan egy felfele kanyarral repültem tovább és éreztem ahogy egy kötél megfog de el is szakad és repülök felfele tovább de erre felébredtem.


Sztem pont a csillagok felé tartottam volna.



2018. febr. 25. 07:55
 1/1 anonim válasza:
A leírásod teljesen megfelel a liter pálinka elfogyasztása utáni állapotomnak ! :)
2018. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!