Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyton halálközeli élményről...

Folyton halálközeli élményről álmodok, mit jelent?

Figyelt kérdés
Az éjjel például háromszor is ugyanaz az álom miatt riadtam fel, hogy bedobnak az òceánba hogy megnézzem a bálnát. A bálna megjelent, melynek csak a hatását éreztem,ahogy szinte megnyílik alattam tölcsér formában a víz és zuhanok le a közepébe. Mire a víz betemetett volna mindhárom alkalommal zihálva ébredtem fel. De van egy csomò másik álmom ami visszatérő, pl hosszas üldözés után utolér egy ember buzogánnyal a kezében, és amikor meglendíti a fejem felé abban a pillanatban hogy csattanna rajtam felébredek.
2018. febr. 25. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami nincs rendben az életedben. Talán stresszes a munkád, talán a családi kapcsolataid problémásak. Mivel semmit sem tudok rólad, mást nem lehet mondani.
2018. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:
Minden embernek különbözik az álombeli szimbolikája. Írd le az álmaidat és nézd meg, hogy mik történnek az életedben ezekben az időkben. Egy idő után találni fogsz párhuzamokat. Szerintem ezt másoktól hiába kérdezed, mert nem ismerik se a gondolataidat, se az érzéseidet.
2018. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!