Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Anyum 1 éve halt halt meg...

Anyum 1 éve halt halt meg sajnos elég fiatalon. :// Azóta almodtam vele eleg sokat jót/rosszat. Viszont több a rossz az miert van?

Figyelt kérdés
Pl. Tegnapelott azt almodtam hogy él es ittvan velünk de megakart halni a mamámmal együtt futottam utánuk de nemtalatam őket. A másik meg az hogy fekudt a kanapén ahol mindigis szokott. De ez mas volt elmentem a kanapé előtt es akkor ram nézett kicsit olyan csumyán/szomoruán es elkapta a kezemet es megszorította. Annyira megráznak engem ezek az almok. Volt hogy amikor almodtam vele felriadtam es kiszaladtam a konyhába mert almomban ott volt. De azt rájottem hogy ő mar sajnos nincs itt:/// van ezeknek az álmoknak jelentősegük vagy nincs?
2018. febr. 25. 20:33
 1/5 anonim válasza:

Nem tudom de talan jelentheti azt h meg nem tudod teljesen elfogadni h o mar sajnos nincs veletek... Az meg h megragad azt is jelentheti h o ott lesz veled mindig a szivedben.

(Nem ertek hozza csak en erre gondoltam..)

Talan ha elmennel egy szakember es beszelgetnel vele akk segitene.. (pszichologusra gondolok)

2018. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszodat es psichológushoz nemszeretnek menni azert:)
2018. febr. 25. 20:52
 3/5 anonim válasza:
Én Apukámmal voltam így, álmodtam vele jót is, rosszat is. Ez egy trauma-feldolgozási folyamatra utal, évekig is eltarthat, de én lassacskán azért egyre ritkábban álmodtam vele. Engem is mindig nagyon megráz, a mai napig minden álom, amiben benne van. Én hét éve vesztettem el őt.
2018. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az előző vagyok.Hogy válaszoljak a kérdésedre is, igen, van jelentősége eeknek az álmoknak a már általam említett feldolgozási folyamat miatt. Jó jel, bármi is történik benne. Tudomásom szerint azt mutatja, hogy egészségesen működik a feldolgozásod.Én minden ilyen álom után nagyon sírtam ébredéskor, mert annyira valóságos volt a létézése az álmomban.Eleinte olyan is volt, hogy álmomban megkérdeztem tőle, hogy hogyhogy te élsz? És azt mondta nevetve, hogy hát persze, hogy élek. De később meg olyan is volt, hogy álmomban jöttem rá,hogy nem lehet ott, hogy nem él már. Ezeket borzasztó megélni, de szükségesek a hatékony feldolgozás miatt.Tényleg az van, amit az első válaszoló is írt, hogy tudatosulnia kell az egésznek, a halálának. Részvétem és kitartást kívánok!
2018. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

komfortot és biztonságot keresel. Azt keresed amit anyád testesített meg.

Sajnálom a veszteséged. Részvétem

2018. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!