Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyilkossággal álmodtam, mit...

Gyilkossággal álmodtam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy focimeccsen voltunk és arra lettem figyelmes,hogy egy csávó elesik és betöri a fejét. Csupa vér lett a föld is meg ő maga is. Miután elesett rám nézett nagy kétségbeesett szemekkel. Fel akartunk szállni egy buszra,de jött egy autó. A vezető pisztolyt fogott az elesett emberre, majd kiszállt a buszsofőr és ő is. Lelőtték az embert, felszállt a buszra, én meg sírtam,hogy meg fogok bolondulni, a telefonom is tiszta vér lett.

Bocsi , ha nem egyértelmű.


2018. márc. 9. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Láttál olyan filmet előző nap, amiben meghalt valaki? Olvastál róla? Néztél focit? A közelmúltban átélt bármilyen élményeket dolgozza fel álmodban az agyad, csak kicsit összekutyulódnak a dolgok ilyenkor. Jelentése az ilyen álomnak nincs.
2018. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem néztem és nem olvastam semmi ilyet, azért volt furcsa. De köszönöm a válaszod:)
2018. márc. 9. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Felfedezted a spanyol viaszt, a rémálom nevezetű álmot.
2018. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Orulok hogy elpazaroltal az eletedbol ot masodpercet,hogy megird a kis kommented 😘
2018. márc. 9. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!