Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmom, hogy ismét...

Visszatérő álmom, hogy ismét el kell végeznem az iskolát főleg az alapiskolát, az utolsó éveket), vagy hogy visszakerülök az iskolába, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Elég gyakran álmodom ezt és már pár éve!

2018. márc. 14. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Nincs alapiskola.
2018. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1. A kérdező valószínűleg felvidéki. Ott mondják, mert a "základná skola" tükörfordítása az alapiskola és ezért használják az általános iskola helyett.
2018. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti hogy hívjátok, alsó tagozat? De mindegy, ez olyan fura álom.
2018. márc. 14. 18:01
 4/10 anonim ***** válasza:
1-8. osztály: általános iskola. Ezen belül az 1-4. osztály az alsó tagozat, az 5-8. osztály a felső tagozat.
2018. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azta, én is egy csomószor ezt álmodom :O
2018. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A tudatalattidban valószínűleg negatív emlékek maradtak meg abból az időszakból, ezért álmodod azt, hogy újra és újra az iskolapadban ülsz.


Nekem a sorkatonai szolgálatban eltöltött időmmel kapcsolatban voltak hasonló, visszatérő álmaim.

2018. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát negatív, habár az én életemben minden az..., és amúgy tizennégy voltam, mikor beleszerettem az egyik tanárba. Több volt gyerekszerelemnél. Nem mondtam el neki, mert én nagyon szegény körülmények közt akkor, és szégyelltem volna magamat, amúgy találtam volna rá módot hogy közöljem vele diszkréten de emiatt nem. Ennek már több mint húsz éve, de néha még mindig feltűnik az arca álmomban. Szerintem valami véget ért az általánost amikor befejeztem, tudtam hogy már nem látom többé. Elég zagyvaság amikor iskolával álmodok de arra emlékszem, hogy bosszankodok hogy minek kell megint oda járnom, hiszen már felnőtt vagyok, meg már elvégeztem.
2018. márc. 14. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Az iskola mindig egy szimbólum az álmokban. Nagyjából azt jelenti, hogy valamilyen életfeladatot nem, vagy nem jól fejeztél be.

Itt ne gondolj szó szerint iskolára, bármi fontos lehet az az életedben, amit le kell zárnod magadban ahhoz, hogy tovább tudj lépni, valami mást tudj megtanulni.

2018. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, az én, hasonló típusú álmaimban is megjelent ez a fajta értetlenség.


Álom szinten én is tisztában voltam vele, hogy már túl vagyok azon az életszakaszon és nem értettem, hogy miért kell mégis újra átélnem azt. :)

2018. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megint ezt álmodtam! Komolyan már idegesítő! Megint az alapiskolába találtam magam, és mondtam is a tanároknak hogy én már ezt elvégeztem!
2018. márc. 26. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!