Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki olvasta a "Alkotó...

Valaki olvasta a "Alkotó álom" című könyvet?

Figyelt kérdés

Segített neki a tudatos álomban?

[link]

[link]



2018. márc. 16. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

17 éves koromban került a kezembe. Akkor még nem tudtam, hogy ez egy kamu-e vagy sem, de úgy döntöttem, teszek egy próbát. Annyira a hatása alá kerültem, hogy két héttel később már jelentkezett is az első tudatos álom.


Egyszóval: segített. A valóság ellenőrzés a rendszeres álomnapló vezetéssel szerintem a legjobb módszer.

2018. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Bár sose értettem hogy az álomnaplózás hogy segít hozzá a dolgokhoz!

2018. márc. 16. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Segít felidézni amit amúgy nem tudsz. Huzalozza az agyad.
2018. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvastam.Jó a könyv, jók az ötletek a tudatos álmodáshoz, de nekem nem jött be.Rám negatívan hatott a valóság ellenőrzés.Máskor is előfordult már, hogy egy álom annyira valóságosnak tűnt (tehát semmi álomra utaló történés vagy kép nem volt benne,tehát nagyon megegyezett minden szempontból a valósággal), hogy emiatt nem tudtam felébredni belőle, holott éreztem, hogy valami mégsem stimmel.Olyan furcsa volt a lakás atmoszférája, de semmi más eltérés.Nos emiatt a valóságteszttel sem mentem sokra, ugyanúgy nehezen ismertem fel, hogy álomban vagyok és csak mg nehezebben jöttem ki belőle.Fura, de ez van.Voltak azonban spontán tudatos álmaim, azok nagyon jól sikerültek.Mostanában nincs, bizonyára azért, mert a munkám miatt megváltozott az alvási időm, bioritmusom.Stresszesebb is vagyok, ezek játszhatnak közre abban, hogy egy ideje nélkülöznöm kell a tudatos álmodást.
2018. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:
Pont a napokban olvastam, de még ennyi idő alatt nem sikerült semmi extrát elérnem. Gondolom kell még némi idő ehhez.
2018. márc. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elszántságtól függ, hogy sikerül-e valamit elérni. Ha csak mesterségesen, szenvtelenül, átélés nélkül felteszed a kérdést naponta párszor, azzal nemigen fogsz elérni semmit.

Nekem eddig csak akkor sikerült, ha kívülre tudtam rekeszteni a mindennapi élet problémáit, és szinte be voltam zsongva az álmok világéért.

Jó, kicsit túlzok, de tényleg irtó fontos az elszántság.

2018. márc. 31. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!