Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő álmom,...

Van egy visszatérő álmom, szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
Hatalmas füves pusztán állok olyan mint amilyen az alföld lehetett réges régen. Sehol semmi csak fű hullámzó fűtenger és a szél fúj (de nem fázom) de még is annyira fúj a szél hogy a fű ezeregy színe előttem hullámzik. Az ég olyan mint a vihar előtt ezer színű kék és fekete a napot nem látni de még sincs sötét. A hajam szál ezerfelé és a szoknyám (olyan hosszú és piros) csapkodja a lábam. Igazából nem nagyon van cselekmény csak állok a pusztán nézem ahogy hullámzik a fű, majd lefekszem a hátamra és nézem az eget. Nem vagyok szomorú talán egy kicsit magányos, de olyan megfoghatatlan érzés mint amikor állsz a tengerparton vagy az autópálya feletti hídon este és nézed a kocsik fényszóróját.(Nem tudom elmagyarázni bocsi.)

2018. márc. 19. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Lelkiállapotod (füves puszta). Nem nélkülözöl (fű). Egyhangú, unalmas, üres a helyzeted (sehol semmi). Múló érzelem (szél). A jövőd (ég) bizonytalan (vihar előtt). Ezt kitartóan vállalod (állsz). Árad belőled a nőiesség (hajam száll). Szexuális vágy fűt (piros szoknya). Te megelégszel ennyivel, befelé fordulsz, inkább magaddal foglakozol (lefekszem).
2018. márc. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!