Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha rendszeresen...

Mit jelent az, ha rendszeresen azt álmodom, hogy megölöm vagy súlyosan megsebesítem az egyik rokonomat?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy sérted az érdekeit, nem hagyod kibontakozni. Nem hagyod, hogy élje az életét (megsebesítem). Értelmetlenné teszed az életét, depresszióba sodrod (megölöm).
2018. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy a valóságban meg ő csinálja a felsoroltakat a környezetével.
2018. márc. 20. 16:29
 3/7 C-vitamin 500 mg válasza:
Esetleg azért lehet, mert nem kedveled őt, esetleg utálod, megbántott téged egyszer valamivel, amit nem tudsz neki megbocsájtani, ellenszenves veled, de nem vagyok jártas ebben.
2018. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: Ebből elég egyértelmű, hogy nem a "szíved csücske". Így nem olyan meglepő, hogy ilyet álmodsz vele kapcsolatban.
2018. márc. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 2


A való életben hogyan kezeled, amikor így viselkedik a környezetével, vagy éppen veled?

2018. márc. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vèrzik mikkor megsebesül?
2018. márc. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amikor nagyon el szokott szállni, odaszólok neki, rengeteget vitatkozik vele mindenki, de csak még nagyobb hisztit csap, míg végül már "ő lesz az áldozat, akit mindenki bánt".


Van, amikor igen, van, amikor nem... Miért fontos ez a részlet?

2018. márc. 26. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!