Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmodban megátko...

Mit jelent ha álmodban megátkoznak?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hiszek az alomfejtesben stb De ez az alom tulsagosan megremisztet , tul valosagos volt. Rövidre fogom . A férjemmel az utcan sétaltunk, velünk szembe jott tobb szeker amiket feher lovak husztak , de volt közöttuk egy csunya fekete lo is ami egy mas stilusu szekerett huzott es abban volt harom csunya boszorkany . Es az egyik közülük egy vöröshaju rank kialtott esegy versikrt mondott amiben azt fejezte ki , hogy en esa ferjem meg kell , hogy haljunk. Aztan este lett hazamentünk az agyban voltunk amikor hirtelen odatermett egy fura leny amit csak en lattam es nagyon erosen utni kezdett. Aztan felebredtem mert a ferjem felebresztett. Ha valakinek lenne valami hozzafuzese nagyon orulnek. Koszonom. ( bocsi , hogy megis eleg hosszura sikerult )
2018. márc. 21. 08:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Most latom mennyi helyesirasi hibam van. Tul gyorsan irtam. Bocsi
2018. márc. 21. 08:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha álmodban megátkoznak,annyit jelent hogy álmodban megátkoztak,nincs kihatása a valóéletre.
2018. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!