Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Előre megálmodtam valamit,...

Előre megálmodtam valamit, ami nem normális és nagyon fura. Félek, mi történt?

Figyelt kérdés

Álmomban egy pókszerű lényt láttam, ami vörös volt, az arca emberszerű, szemfogai voltak olyan volt, mint egy démon.

És most megnéztem a a Ki vagy, doki? harmadik évadának első részét és egy ugyanilyen lény volt benne!!! (Annyi különbséggel, hogy az álmomban láttotnak nem volt annyi szeme, mint a sorozatban látottnak.)

Eléggé meg vagyok ijedve, szerintem ez nem ,,csak felkészülés a jővőre", mert ez nem egy átlagos dolog.

Mi történt?? :(


2018. márc. 25. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Valószínűleg csak annyi, hogy csupán itt, a fizikai valónkban érezzük lineárisnak az idő múlását, az álmok dimenziójában, ahol akkor a tudatod tartózkodik, nos, ott, más az idő fogalma, az idő érzékelésed.Értesülhetsz tehát olyasmiről korábban álmodban, ami itt fizikai síkon csak később fog bekövetkezni, pontosabban valamilyen formában nyilvánvalóvá válni számodra.

Sőt! Láthatod te például azt a pókot vagy bármi mást, már akkor is, (álmodban), amikor az még csupán a fantáziájában létezik valaki másnak, mivel álmunkban a telepátia is jobban működik.

2018. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Az első baromságot ír. Az ember mindenfélét összeálmodik és ezeknek egy részére - nem teljesen tisztán - később is emlékszik. Néha előfordul hogy véletlenül a rengeteg összeálmodott katyvaszhoz hasonlító eseménnyel találkozunk a valóságban is.


Ekkor az ember arra gondol hogy jósálom, ahelyett hogy arra gondolna hogy na puff, a nagy számok törvénye alapján most bejött egy álom. Ez olyan mint a lottó ötös. Elenyészően kicsi az esély rá, de valaki időnként megnyeri. Az álmokkal is ugyanez a helyzet, valakinek időnként "szerencséje" van.


De lehet prózaibb oka is, pl. láttál erről a Dr. Who részről régen egy bejátszást vagy trailert mondjuk a youtube-on és bár tudatos ésszel elfelejtetted, tudat alatt megmaradt és előjött az álmodban. Néha már-már elfeledett emlékek előtörnek az ember álmaiban.

2018. márc. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%
Majd a kérdező eldönti, hogy szerinte baromság-e vagy sem!
2018. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!