Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig vele,...

Miért álmodok mindig vele, hogyha padlón vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor ki vagyok borulva vagy csak rosszul vagyok, utána mindig egy volt általános iskolás osztálytársammal álmodok (egyáltalán nem álltunk egymáshoz közel). Nyár és ősz között szinte napi rendszerességgel álmodtam vele, amikor elég beteg voltam, több hónapos kihagyás után meg ma reggelre megint visszatért. Mi lehet ennek az oka? Ilyenkor miért pont őt húzza elő a tudatalattim...?

2018. márc. 26. 14:08
 1/2 Fish1 ***** válasza:
Ennek sok oka lehet, amit ennyiből nehéz megállapítani. Lehet, hogy az agyad társítja a bánat érzését ehhez az emberhez, mert pl valamikor negatív dolgot okozott neked. Vagy az is lehet, hogy pont ő tudna segíteni valamiben, amire nem is gondolnál.
2018. márc. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írd le részletesen az álmod.
2018. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!