Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottal találkozom álmomban....

Halottal találkozom álmomban. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Apukám 3 éve halt meg, tul tettem magam rajta, legalábbis azt hittem. Aztán elkezdtem vele álmodni. És mindig ugyanazt. Megyek valahova, meglátom őt, integet, mosolyog, és ahogy közeledik felém egyre jobban zokogok, és ő eltünik, én pedig sírva kelek.

Nagyon megvisel.


2010. jún. 10. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagypapám halt meg januárban, tegnap éjjel álmodtam vele úgy először, a kertben tett-vett, mosolygott rám, én meg furcsán éreztem magam, mert álmomban nem gondoltam arra, hogy már nincs köztünk, de a lelkem mélyén éreztem, hogy valami rossz. Ma el is mentem oda ahol ez történt, furcsa érzés volt, aztán beláttam, hogy Ő nem lesz már ott... :(

Erre szerintem nincs is megfelelő válasz, apukád mindig is volt, és mindig is ott lesz Veled bárhol vagy!

2010. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a mamámról szoktam álmodni.Szerintem tudat alatt még hiányzik és érzed h. nem akartad elveszíteni.Próbálj valami másra koncentrálni lefekvés előtt vagy mondogass valami szépet és hátha arról fogsz álmodni.
2010. jún. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Te leszel a Szellemekkel suttogó új főszereplője.
2010. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Halott:

Ha meghalt ismerősöd, hozzátartozód tér vissza álmodban és ezt örömmel veszed: nem tudsz belenyugodni elvesztésébe. Ha rémülten fogadod: lelkiismeretfurdalás; olyan mulasztás az elhunyttal szemben, amit immár nem tudsz jóvátenni. Halottnak látni valakit, aki még él: titkolt gyűlölet, amit a halottnak látott személy ismerőse, vagy hozzátartozója iránt érzel. Ismeretlen halott: régi ábrándjaid jele; valóra nem vált remények. Ijesztő, iszonyatot keltő halott: szerencsétlen kapcsolat. Férfiálomban, ha halott a hátadra ugrik és nem tudsz tőle szabadulni: furcsa érzelmek, különös vonzalom, amely az akaratod ellenére a hatalmában tart. Halott, ha az ágyad alatt fekszik: közönyösnek tudod magad; visszaélsz egy érzelemmel.


Remélem segítettem:)

2010. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pénz áll a házhoz.
2010. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...
2010. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

14.34-es, Te egy 15 éves hülye gyerek lehetsz. De csak annyit kivánok, amit én átéltem.

2010. jún. 13. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!