Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha almomban kiesett...

Mit jelent ha almomban kiesett egyszerre 4-5 fogam?

Figyelt kérdés

A valosagban eleve bajban vagyok, tokot szeretnek rakatni ra, illetve van sok tejfogam meg.

Illetve hallottam, hogy negativ dolgot jelenthet. Koze lehet az alomhoz, hogy tegnap lattam a volt baratomat az uj baratnoje edzesen? Mert kb. harom hete mikor osszejottek, azelott harom nappal velem volt a fiu, es meg megcsokolt, olelgetett. S eniatt rosszul erintett.

Ezeknek koze lehet az alomhoz? Vagy alapvetoen mit jelenthet?



2018. márc. 29. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
halált jelent
2018. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
9%
A google a barátod...
2018. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Az álmoskönyvben leírtak szerint az álomban kihulló fog a tehetetlenséget egyik jele lehet. Hiányzik az energia, kisebbrendűségi érzéssel küszködünk, hiányzik az önbizalmunk. Ez az álom jelezheti, hogy határozottabban kell fellépni minden helyzetben.


A kihulló fog az alultápláltság, vagy a rossz táplálkozás jelzése is lehet. Egészséggel kapcsolatban érdemes a fogorvost minél előbb meglátogatni.


Sok esetben a halál közeledtét is jelentheti, amely általában egy családtagra vagy egy közeli barátra utalhat.

2018. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. márc. 29. 22:31
 5/9 anonim válasza:
Almodba valaki kiutotte a fogaidat
2018. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jos80 válasza:
Az alombeli fog elvesztese ,hozzad közelálló személy elvesztésére utal...attol függ elulso vagy hatso fogak...bánkódtál nagyon utána (almodban)nagyjabol ezek hatarozzak meg ...
2018. ápr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2018. ápr. 1. 17:20
 8/9 anonim válasza:
En nekem is ezt mondtak,hogy halalt jelent. Kb egy hetig almodtam hogy kikoptem a fogam vagy hogy elestem es kitort vagy hogy hozzaertem a fogsoromhoz es egyszere kb 4-5 darab fogam jott ki. A lenyeg hogy meghalt az egyik rokonom aztan mar nem almodtam ilyet kb 1 evig es akkor ujra almodtam. Picit megijedtem bar nem tulajdonitottam neki nagy jelentoseget,nem hittem benne. Aztan anyum telefonalt hogy az elotte meghalt rokonom anyja halt meg. Aztan ujra almodtam es akkor mama tesoja halt meg,na a kovetkezo ilyen almomnal mar halalfelelmem volt. Akkor apum keresztanyja halt meg es utana meg 1x 2x almodtam hasonlot de szerencsere azota nem halt meg senkim se. Talan puszta veletlen volt,de azert elgondolkodtatott,hogy vajon lehet-e valami osszefugges az alom es a halal kozt.
2018. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen érdekes. Legújabb álmom az volt, hogy nőtt pluszban fogam. Erről esetleg valaki tud valamit?

2018. ápr. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!