Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Több napja a volt barátnőmről...

Több napja a volt barátnőmről a álmodok akivel már 1 éve nem találkoztam. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Régen mindig leszívta az energiám, és ezt csinálja álmomban is. Eddig nem is gondoltam rá, pedig eltelt 1 év. Mostanában pedig fáradtabban kelek fel, mint ahogy lefeküdtem. Az a fura, hogy eddig mindig akkor akarta velem elkezdeni a kapcsolatot, amikor eszébe jutottam. Olyan mintha gondolna rám, és ezért gondolnék én is rá. Vagy ez értelmetlen?

2018. ápr. 4. 05:27
 1/5 anonim válasza:
Lehet csinált egy vudud babát, és azt szurkálja. Hívd fel kérdezd meg hogy van és kérdezz rá, hogy esteleg nem e álmodik veled. 😄
2018. ápr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fantazia. Lehet , h szetmentetek, lehet nem gondoltal ra, de az agyadban el vannak raktarozva az emlekei, igy barmikor szerepelhet az almodban. Lehet a tested meg mindig sexualisan atraktivnak tartja. A faradtan valo keles nem az o hibaja, hiaba probalod ra fogni :D az alvasnak tobb szakasza van, nem ugy van, h lefekszel es "csak" alszol. Eloszor is minden embernek mas mennyisegu alvasra van szugsege. Ez valakinel napi 4ora lehet dw van akinek ez 9-10 akar 11. Ha az alvasod 1 szalasza alatt ebredsz fel, a "pozitivban", akkor a kedved is jobb egesz nap, kipihentebbnek erzed magadat , ugymond boldogabb a napod. Ha a masik szakasz alatt ebredsz fel, akkor negativabb vagy , ingerultebb, faradtab. Ha pl. szol az ebreszto, te kikapcsolod es meg egy par percre visszaalszol, visszakerulsz abba a "rossz" stadiumba, es mint mar emlitettem, az egesznapi hangulatod negativ lesz. Fekudj le idoben, probalj meg legalabb 8 orat aludni, az ebresztore (barmien nehez is) kelj felegybol. A napodat kezd egy almaval es jo lesz minden :)
2018. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álom a tudatalattid képi üzenete. A képben benne van minden információ, a kérdésedre a válasz is. Az hogy kiragadsz belőle egy részletet, ami jobban megragadt benned, az olyan mintha a mondatból kiragadsz egy szót és szeretnéd megérteni a mondatot. Most hiába fejtik meg neked a jelentését, lehetnek az álomképben olyan jelképek, amik az ellentétére fordítják tagadják a jelentést. Lehet vágysz a kapcsolatára vagy szabadulni szeretnél tőle. Vagy csak valami érzést jelképez.
2018. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is van egy hasonlo ismerosom. :) De biztos nem te vagy az, ugyhogy ne aggodj. Fura, de lehet van ertelme az utolso mondatodnak. Mi havonta 1-2x beszeltunk, es elotte valo nap, mindig rola almodtam, vagy nap kozben jart a fejemben, es csodalkoztam is, hogy ilyen nem letezhet, hogy pont ilyenkor ir.. mar mondtan magamban amikor eszembe jutott, vagy almodtam rola, hogy 'na, megint irni fog'xd beszeltem is vele errol, es forditva is tortent meg, hogy en irtam ra, de o is ram gondolt kozvetlenul azelott, hogy rairtam volna. Es csak akkor, maskor nem.. fura dolog.. remelme most nem fog ram irni xd

Es egyebkent engem is nagyon lefarasztott szellemileg.. szoval ebben is hasonlitunk. Mar a jelenlete is farasztott.. Sajnos en tul sokaig turtem, es meg mindig nem vagyok teljesen onmagam, pedig mar egy jo ideje nem lattam, es nem is beszeltem vele.

De egyebkent az is lehet az ok, amiert rola almodsz, hogy valami teljesen mas dolog miatt vagy faradt, es a tudatalattid vele koti ossze ezt az erzest.

Probald kipihenni magad rendesen, es tudatosan ne gondolj ra. Marmint ha eszedbe jut, probald meg elterelni a figyelmed. :)


18/L

2018. ápr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valòszinüleg gondol rád es hianyzol neki.Szerintem beszélgess vele vagy irj rá.
2018. máj. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!