Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Sehol sem találtam erről semmit. Sokszor álmodok olyat, hogy brutálisan megölöm a családomat, barátaimat, még a barátnőmet is. Ledarálom őket, szögeket ütök beléjük, kivájom a szemüket, letépem az arcukat stb. És a legdurvább hogy mindezt élvezem. 17F

2018. ápr. 4. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem tudom, hogy mit jelent, de ha a valóságban is vágyat éreznél ilyesmire, azonnal fordulj szakemberhez...
2018. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1, éreztem már ilyen késztetést, de önszántamból nem tenném meg, ha egy kicsit is feldühítenek akkor szoktam ilyet érezni és akkor tömény dühöt érzek. Nem tudom, ez egy mentális probléma vagy mi... Szakemberhez semmiképp nem fordulnék a szüleim miatt.
2018. ápr. 4. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

elfojtott indulataid vannak.

és fájdalmaid.

Annyira féj hogy inkább eltakarod magad elől.

Egyedül nehéz ezzel megküzdeni, mert először el kéne ismerni olyan érzést amit nem lenne szabad.

pld: gyűlölöd anyádat, mert erőlteti a szarját rád, ami már neki se jött be. De nem gyűlölheted anyádat, mert eltart, szeret, felnevelt stb.

Ez egy példa!


Na az ilyeneket baromi nehéz egyedül megoldani, mert ha egyedül képes lennél rá akkor már benne lennél a megoldásban.

Érzelmi/lelki intimitás. Pszichológus, egy barát egy rekesz sör, nagyon mélyre engedős beszélgetés barátnőddel.

2018. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 nagyon köszönöm!!
2018. ápr. 4. 23:51
 5/7 anonim válasza:
Ha ezt nem szombaton álmodod akkor gyarapodik a jövedelmed különben nagy veszekedést mutat->Krúdy Gyula szerint
2018. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

na az ilyenekből lesznek a tömeggyilkosok...

olyan szerencsés vagy hogy van családod, barátaid, csajod de kinyirnád őket... beszarok

2018. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 persze téged foglak megölni először ;)
2018. máj. 19. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!