Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon félelmeteset álmodtam,...

Nagyon félelmeteset álmodtam, mit jelenthet? (lent)

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy borús, felhős idő volt és az utcánk mellett egy nagy emelvényen egy akasztófán lógott egy halott férfi... Szinte fölém tornyosult, úgy kellett rá felnéznem, olyan magas volt az akasztófa. A nyakán ott volt a kötél, viszont háttal lógott nekem, egyszerűen nem mertem megnézni az arcát, mert állítólag egy halott ember arca olyan más... Egy átlátszó zacskót húztak az egész testére, hogy "tovább elálljon" és meg lehessen nézni, oda lehessen menni leróni a kegyeletet. Egy férfi térdelt előttem, arccal leborulva a földre és fájdalmasan morzsolgatta a földet, látszott, hogy közeli hozzátartozója lehetett, talán a testvére. Aztán mikor a közelből megszólalt valami "Enya-féle" zene, minden egyes nagyobb ritmusra feljajdult és sírt keservesen, hogy "MIÉÉÉÉRT???" Mindenki aki ott volt, a zacskónál fogva fordítgatta meg a halottat, hogy arccal felénk legyen, de én akkor felpattantam és ijedtemben elrohantam, oda se néztem többet...
2010. jún. 12. 06:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én meg azt álmodtam, hogy a hullaházban fekszem és az ismeröseim ugynaúgy járnak be hozzám látogatóba mintha élnék. Hoztak enni inni , meg minden.
2010. jún. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

OFF:Én meg azt álmodtam hogy a Himalájában harcolok egy Chewie stílusú yetivel ,aztán felébredtem és rájöttem hogy csak a kutyám csesztetett :D


ON:Az álmoknak nincs jelentőségük a jövőre, általában az előző napi emlékeket rendezi az agyad félelmeiddel,érzéseiddel vegyítve. Nem néztél valamilyen filmet ami hatással lehetett rád?De ne aggódj nem lesz akasztófa az utcátokban, én se aggódok hogy a Himalájában fogok birkózni a yetivel még annak is kevés az esélye hogy életembe eljutok oda :D

2010. jún. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Azt, hogy sok horror filmet nézel, vagy túl keveset és hiányzott... XD
2010. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekelne a jelentése, szóval használható válaszokat várnék, de azért vettem a poénokat.
2010. jún. 12. 08:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Halott:rossz idő

Halott és temetés:vihar

Kerner szerint a halott mindig időváltozást jelent.


Akasztófát látni:agggodalom a hamis barátok miatt

Akasztott embert látni:látogatás


Menekülés: a menekülés egy tipikus szorongáos álom. Ha álmodban menekülsz, félsz egy közelgő eseménytől, ami lehet konkrét személy, de akár egy élethelyzet is.


így hirtelen ennyi jelllegzetességet találtam az álmodból,de te is rékereshetsz az ilyenekre.nem merek konkrét jelenés összehozni ezekből,nehogy vmi hülyeséget mondjak:D

2010. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ÍJJJJ, ez bejött!!! :)
2010. jún. 12. 10:41
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Pénz áll a házhoz.
2010. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na,megint erre járt a pénzes postás,aki nagyon szereti a "piros pacsit"!
2010. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én így fordítanám le ezt az álmot:

Múlt beli sérelmeid vannak,amik még valahol fájdalmat okoznak neked,nem tudsz előre haladni rendesen az utadon,úgy érzed,a múltban történtek akadályoznak téged.Szinte föléd tornyosul a sok régi,"halott" dolog...De ezekkel nem akarsz igazán szembe nézni,megoldani ezeket a dolgokat,inkább menekülsz előlük.

Az álmodban megjelent emberek,akik lerótták a halottnál a tiszteletüket és megakarták fordítani feléd,nagyon okos dolgot akartak tanítani neked:A múltat tisztelni kell.

Nézz szembe bátran azzal,ami történt,búcsúzz el a múltbeli dolgoktól,amik már sosem lesznek az élet részei,aztán menj tovább...

2010. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó: le a kalappal...
2010. jún. 12. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!