Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csókolóztam egy osztálytársamm...

Csókolóztam egy osztálytársammal álmomban, aki eddig nem volt szimpatikus. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Maga a srác nem néz ki rosszul de a minap mikor bementem a suliba és ránéztem eszembe jutott az álmom és szörnyen élethű volt. Először még csak beszélgettünk és lehetett érezni ahogy megkedveljük egymást majd meg odahajolt és és megcsókolt. Olyan jó és tökéletes csók volt. De az a furcsa hogy én sosem néztem úgy rá eddig. Az álmom miatt most bejön a srác... Ez mi lehet?

2018. ápr. 10. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
tavasz, hormonok, fura álmok, érzelmi instabilitás
2018. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy szeretnéd, ha beteljesítené az álmod.
2018. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ez az lehet, hogy mint ahogy írtad eddig nem úgy figyeltél rá, mint eddig. Most pedig az álmod felszínre hozta a benned kavargó érzést. És "emlékeztetett" hogy bejön a fiú vagy ilyesmi.
2018. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Érzed, hogy szimpatikus vagy a srácnak. Lehet sokat bámul téged, vagy keresi a közelségedet. Vagyis lelkileg megcsókolt. Tetszik a fiúnak a tested.
2018. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj de aranyos! Írd majd meg hogy ki történt!
2018. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!