Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszaterő, szörnyű érzés...

Visszaterő, szörnyű érzés alvás közben?

Figyelt kérdés
Egy ideje kuzdok egy kis problemaval valamikor tobb hetig elmullik aztan ujra visszater. Alvas kozben arra leszek figyelmes hogy felig ebren vagyok felig pedig alszok. Mikor ez tudatusul bennem probalnek felebredni de nem megy probalom mozgatni a vegtajgaimat vagy atfordulni a masik oldalamra de nem tudom a testemet mozgatni . Olyan erzes mintha belennek zarva a testembe. Ilyenkor mindig bepanikolok es mikor nagy nehezen felebredek akkor altalaban szaporan is ver a szivem. Sokkal jobban megvisel mintha rossz almok gyotornenek. Valaki nem tudja esetleg ez mitol van vagy mit jelenthet ? Regebben soha nem tapasztaltam ilyet..

#rémálom #alom #feligebren #feligalva
2018. ápr. 11. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Asszem alvas paralizised van , azt jelneti mint ahogy te is irtad az agyad felébred de a tested nem tud reagálni vagy valahogy így... Tudod irányítani tudatosan az álmaidat??
2018. ápr. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet alvàsparalizis.viszont nekem is szokott lenni hasonló.Amikor felébredek és tudatosul bennem hogy ébren vagyok azonban még az àlom is megy tovàbb és hiàba küzdök nem tudok kijönni abbol az allapotból.Nekem is szaporan ver utana a szivem sajnos a vernyomasom is femegy olyankor.de lebénzlva nem erzem magam mozogni tudok miközben ilyen van.
2018. ápr. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a leírás, valóban tökéletesen "passzol" az alvasparalízisre. Erről eleg sokat olvashatsz, ha keresgelsz egy kicsit. Egyébként a crescendo.hu oldalon, néhány értelmes tanacsot is olvaashat a (gyógyszermentes) "kezelésére".
2018. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön az alvásparalízis jutott eszembe.
2018. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én gyerek korom óta élem át, most 30 éves vagyok.Ez az alvási paralízis. Amikor alszol egy hormon hatàsàra le van blokkolva a tested, annak érdekében hogy ne mozgolódj alvás közben az álmok hatására, különben nem is tudnál aludni. Ébredeskor ez leáll normál esetben. Sokszor viszont nem, így egy nagyon furcsa tudati állapotba kerülünk. Ilyenkor az álmok nagyon valóságosnak tűnnek. Azt hisszük hogy már ébren vagyunk. Én fel szoktam kelni és ki szoktam menni pl a konyhába... Aztán utána fel ébredek ténylegessen. Az egyetlen dolog ami nálam bevált, az a hason fekve alvás. Ez az egyetlen póz amiben nem ér el az alvási paralízis. És ami a leg fontosabb SOHA ne félj. Ez egy természetes dolog. Nem vagyunk tökéletesek néha egy kis zavar adódhat még a legjobb gépezetben is.
2018. ápr. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!