Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Foggal álmodni tényleg halált...

Foggal álmodni tényleg halált jelent?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, már háromszor volt ilyen álmom, és akkor tényleg meg is halt egy-egy ismerősöm. Vagy csak én magyarázom bele?
2010. jún. 12. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Én már álmodtam foggal, de utána kb. fél évvel csak új rokon született :)
2010. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlenül. Jelent kb 10 másik dolgot is. Például az énkép zavara, kétségek az énképpel kapcsolatban. De mivel nem vagyok gyorsíró titkárnő, ezért nem írom be az összeset. :)
2010. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer álmomban kitört 5 fogam. Másnap fizetést kaptam. Van összefüggés? :D
2010. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Apám is ezt mondja, tényleg.
2010. jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem! Nézz körül [link] weblapon. Ott FOGlalkozik a fogakkal is.
2010. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben.:)
2010. jún. 12. 12:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Igan téleg azt jelenti nekem is volt ilyen állmom nem is olyan rég és a osztálytársamnak az aukálya meg halt kb 2 hette volt ez a dolgog. Ja és az állmomban az összes fogam ugy mond darabokra hullot enyi volt.
2010. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, azt jelenti, hogy a halál be FOG következni.
2010. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
FOG - Nehezen elszenvedett vereség. Kieső fog: fájdalmas veszteség. Ha más szájából fogak hullanak a kezedbe: nem tudsz viszonozni olyan érzelmeket, amelyeknek az előnyeit igencsak élvezed.
2010. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a valóságban is vannak fogászati gondjaid, akkor csak a beteg fog állapotát jelzi. Ha nincsenek, akkor arra utal, hogy félsz a vonzerőd, tehetséged elvesztésétől, illetve az elmagányosodástól. Nincs köze a halálhoz...én rengetegszer álmodok foggal, mégsem halt meg senkim (lekopogom).


25L

2010. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!