Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban sebezhetetlen voltam...

Álmomban sebezhetetlen voltam évekig. Mostanra elvesztettem ezt a képességemet és nem tudom miért. Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 19. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad már beírni az IDDQD-t?
2018. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

évek melója lenne tudatos álmodást tanulni.

ergo sehogy.

2018. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mese nincs, öregszel.
2018. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A megoldást amnéziának nevezik. Ha elfelejted a szerzett élettapasztalataid, ismét gyermeki ártatlansággal leszel képes szemlélni a világot, ahol még nem alakul ki a rendes felelősségtudat, illetve nem ismered az élet valós veszélyeit... :)

Van gyógyszerekkel előidézhető amnézia, blokkolható a hosszú távú memória is - bár kétlem, hogy erre vágynál. :)

2018. ápr. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az aggódás okozza a rossz gondolatokat (és az álmokat).


Én naponta többször is elképzelem, hogy valami baleset ér pillanatnyi helyzetemben, és soha nem történik semmi. Évente, vagy több évente történik egy enyhe, horzsolással járó balesetem, törésem pedig sohasem volt.

2018. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Meton ***** válasza:
Az álmaidat a tudatalattid irányítja. Ha bízol magadban, sebezhetetlen lehetsz, ha azt akarod. Az akaratoddal lehet a gond, talán már megtörtél, de szedd össze magad.
2018. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!