Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodik az ember ilyen...

Miért álmodik az ember ilyen undorítót? Más is szokott?

Figyelt kérdés
Miért álmodunk szexuális tartalmú álmokat a családtagjainkal? Leírni is fáj annyira rosszul érzem magam tőle, úgyhogy a konkrétumot nem írom le de remélem egyértelmű. Undorító!! napokig a hatása alatt vagyok annyira életszerű az álom s ezek után az adott családtagomat kerülöm és undorral és haraggal nézek rá és beugrik egy egy-egy kép az álmomból ha ránézek! Egy aberrált állatnak érzem magam lány létemre, hogy lehet ilyeneket álmodnni? Eddig Fél évbe egyszer fordult elő de utána napokig rettegtem mielőtt elaluttam, hogy nehogy ilyet álmodjak. Most meg az elmúlt hónapban ez a harmadik ilyen álmom. Komolyan nem merek elaludni.

2018. ápr. 21. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy undorító,nem vagy aberrált állat. Szimbolikusan-mitikusan kell olvasni az álmokat. A problémát okozó álmoknál a nevek is a mitológiákból vannak: Ödipusz-,Elektra-, Medeia-komplexus. Mert a kisgyerekkorból megragadnak sajátos, a családhoz fűződő vágykomplexusok - ezek, ha felnőttként, ha normális emberi kapcsolatokat alakít ki az ember, elmúlnak, kioldódnak. Az álom is egy ilyen feldolgozási terület, el fog múlni. Ha nem múlnának el, pszichológus segítségét kell kérni.

Ne "rettegve" menj aludni, (ne is a gép elől) alvás előtti 1 órában szép zenét hallgass, számodra szépeket olvass.

itt a #3-ast is olvasd el

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__9262092..

2018. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2018. ápr. 21. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyet már én is álmodtam. Szerintem ne parázz rá, ez csak egy álom. Nem jelent az égvilágon semmit. Mindenki álmodik "beteg" dolgokat, csak senki nem tárja ezeket a világ elé, azért nem tudunk róla.
2018. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem mostani kérdés, de csak azért írok, mert én is szoktam és számomra is undorító. Egy hosszabb kapcsolat után kis ideje szingli vagyok, így a szexuális tartalmat talán meg is értem, de az ezeket kielégítő személyeket nem...nagyon rossz érzés utána.
2018. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!