Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt?

Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés

Szóval, 13 éves vagyok és októberben mondta el egy fiú, hogy tetszem neki, azóta nagyon jóban vagyunk, de! nem jöttünk össze. Sokszor megöleljük egymást, beszélgetünk, hülyülünk együtt.


Többször is álmodtam vele, hogy megcsókolt, lefeküdtünk (tudom, tudom csak 13 vagyok de nem tehetek róla, hogy ezt álmodom). És nem régen álmodtam egy másik osztálytarsammal is, hogy sulidisco volt és valamiért tök szarul voltam, ő meg megvigasztalt, ölelgettük egymást (amúgy nem szoktam senki mást élőben, az előző fiún kívül) az egész estét vele töltöttem és megcsókolt.


Egyikőjük sem jön be, mind a kettőjükre csak olyan legjobb fiúbarátként tekintek. De akkor miért álmodtam ezt?


2018. ápr. 22. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Yaaay de aranyos vagy!

Velem is volt már ilyen.. de viszont a volt osztalytarsamrol álmodtam ilyet. Állítólag azért álmodtam róla mert hiányzik.

Lehet hogy a te álmod az ilyen rejtett érzelmekkel van tele.. bár én nem tudom csak találgatok😅

2018. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bármi lehet. Mindenesetre köszönöm a válaszod❤️❤️
2018. ápr. 22. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
12%
En a bibliabol ugy tudom az almokkal nem kell foglalkozni.
2018. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!