Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor álmodok, és álmomban valaki megérint, arra kelek fel, mert olyan mintha a valóságban érintettek volna meg?

Figyelt kérdés

Mostanaban az álmaim egyre érdekesebbek, és a lényeg, hogy amikor álmomban megérintenek vagy csinálnak valamit, nekem az nagyon fáj és erre a fájdalomra ebredek fel, amit akkor is érzek amikor fel kelek. Van amikor teljesn érzem és fel akarok kelni, de nem tudok ezert tovabb almodok.

Legelso eset az volt, hogy a srac akibe szerelmes vagyok a kisujjat ossze kulcsolta az en kisujjammal es negszoritotta (erre feljeltem)

Volt egy masik ahol meztelen voltam, ott a csavo aki a szellemidezesekrol tartott felvilagositast az korulottem maszkalt es a setabotjaval simogatott a mellem alatt ( erre is felkeltem es egesz nap rosszul voltam miatta)

A mostani ag vokt, hogy amerikai foci meccsen voltam, es bevolt fonva a hajam es nagy pulcsi volt rajtam, es egy srac nem hitte el, hogy lany vagyok ezert megfogtam a kezet es a mellemre tettem, hogy azert erezze, hogy lany vagyok, es megszoritotta a mellemet. (Erre az almomra akartam felkelni, de nem tudtam ezert folytatodott az almom)


17l



2018. ápr. 23. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
REM szakaszban az agy kikapcsolja a testi érzékelést (hogy ne mozogjon álomban a láb ha pl fut az ember) de az álomtest érzékelés meg aktiv (mint tudatos álomban) ezért érezted úgy hogy megérintett valaki
2018. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De amiutan felkelek akkor is faj ahol megerintettek :D

A kisujjam is nagyon faht egesz nap, pedig az a kezem nem volt okyan pozban ahol esetleg elfekudtem volna meg ilyenek

2018. ápr. 23. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem tetted, érdemes kipróbálni a tudatos álmodást, sokkal élesebbek az érzések, mint a valóságban
2018. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szexuális vágyaiddal nem mersz szembenézni, talán félsz a durvaságtól, nem bízol a férfiakban.
2018. ápr. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!