Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Önök szerint mit jelent az...

Önök szerint mit jelent az álmom? (furcsa, ijesztő, démonok--sosem néztem horror filmeket)

Figyelt kérdés

Nem tudom hova tenni ezt az álmot,ilyent még tuti nem álmodtam egyszer sem vagy kitudja, de egész nap ezen gondolkoztam miért démonokkal álmodok ???

Tippek, mit jelent az álmom ???

Érdekes hogy ezt az egészet én végig kívülről néztem és olyan volt, mint ha én NEM lettem volna ott senki nem figyelt rám láttam saját magamat, ahogy beszélek mozgok stb….

Ahogy felébredtem kb 10 perc után azonnal írni kezdtem naplómba nagyon koncentráltam nehogy elfelejtsek bármit is belőle

Szóval a főgonoszról mindenki azt hitte, hogy meghalt, örökre vége, de ahogy öregszik, azzal is erősödik és ezzel nem voltunk egyedül. Amikor sárga vízfestéket használtunk, hallottuk, ahogy az emberek egymás közt beszélik, hogy "Erősödik!", "Nem halt meg!", "Vissza fog térni", a hangjuk tele volt félelemmel (talán sárga vízfestékkel lehetett megidézni ?? ez a rész a legzavarosabb). Azért féltünk tőle annyira, mert démonokat és természetfeletti erőket használtak, bár nem volt "hivatalos", elvileg senkinek nem lett volna szabad tudnia róla, de gyakorlatilag mindenki előtt világos volt. Egyszer csak megjelent egy fiatal nő az udvarunkban, néhány méterre a bejárati ajtótól, nekünk háttal állt. Tudtuk, hogy a főgonosz követe. Biztosak voltunk benne, hogy démon. Lilába öltözött, hosszú sötét haja volt, még átváltozás nélkül is démonian nézett ki. Nem jött be, kint állt meg, és várt, nem mozdult, látszódott, hogy át akar változni. Mi mindannyian a házban voltunk, bátyám, nagybátyám, beengedtem gyorsan a kutyákat is a házba (akiknek amúgy nem szabad bejönniük), mert féltettem őket. Egyszer csak nagy fehér ragyogás szűrődött be az ablakon- átváltozott a nő. Bejött az ajtón és kedvesen, illedelmesen köszönt. Odalépett hozzám (megindult felém), féltem tőle, próbáltam védekezni. Lila bőre volt, lila nagy hosszú kezei, nagy füle, hosszú, világoskék haja. az arca szép volt. A fülénél próbáltam visszafogni, hogy ne bántson (mint ahogy a farkasokat szokták, valami filmben láttam azt is). Nem voltam benne biztos, hogy mit akar velem csinálni, megenni, kiszívni a véremet, nem tudtam, csak simán féltem tőle, és nem akartam h hozzám férkőzzön. Ő vigyorgott: "Ugyanolyan színű szemek..."-mondta, és a szemembe nézett. Ugyanolyan színű szemünk volt, bár neki a jobb szeme kicsit világosabb volt, néhány pillanat múlva világoskék lett, a haja pedig lila. Tetszett neki a fülem (mivel az övé nagy, az olyanokhoz volt szokva), simogatta, vigyorgott. Anya az ajtóban állt. Ezzel az egésszel a démon figyelmét akartam elterelni, gondolkoztam, hogyan lehetne még. Ezért megkérdeztem: "Hogy lehet valaki démon?" Erre eleresztett és hátra lépett, majd mintha latinul kezdett el beszélni hozzám, de nem értettem semmit sem majd hírtelen elkezdett beszélni magyarul hogy ő valójában kicsoda ( már 5 éve meghalt lány mondta ő). Meglepte, hogy én kommunikálok vele és érdeklődök múltja felé,illetve hogy hogyan lehetne közéjük tartozni ezzel a kérdéssel azt fejeztem ki hogy csatlakoznék hozzájuk, tudom, hogy a főgonosz démonokat használ, de csatlakoznék hozzájuk, nem vagyok ellenük. Na persze ezt csak elhitetni akartam vele, minden erőmmel ellenük voltam, és közben terveztem hogyan lehetne elpusztítani. Megpróbáltuk mindenféle varázslattal latin eredetű szövegekkel megsemmisíteni, ekkor jött bátyám, a frissen vásárolt láncfűrészével. Az előszobában álltunk, ajtók csukva, ott tömörültünk. A démon az ajtónál állva várakozott,(mintha várt volna valakit). A bátyám megmutatta a láncfűrészét, büszke volt legújabb zsákmányára (mindig vesz valami érdekeset). Tudtam, hogy mindenki azon gondolkozik közben, hogy a láncfűrésszel el lehetne-e pusztítani a démont. Mi lesz, ha démonba belevág, felrobban, akkor a sötét erő szétáramlik belőle, de lehet, hogy csak fölhergelnénk, és a hegyes fogaival, mindenkivel végezne. Láttam, hogy bátyám a hosszú karjába akart belevágni, de inkább a falba vágott, a démon körül mindenbe belevágott, még a szoknyáját is levágta, csak a démont nem bántotta. A démonnak ez tetszett, és megfordult a fejemben, hogy mi van, ha azért kímélte meg, mert tetszett neki. (később kiderült, hogy körülbelül ebben az időben lett barátnője, előtte mindig azon panaszkodott, hogy neki nincs barátnője, talán annyira akartam neki barátnőt tudat alatt, hogy álmodtam neki egy démonit). Ezután a démon talán távozott, ez már nem annyira tiszta/homályos, ezután végül fölébredtem.


2018. ápr. 26. 16:21
 1/4 anonim válasza:
Igazából jó kis film lehetne ebből az álomból. Szerintem nincs semmi különös jelentősége. Pl.: én is most álmodtam egy nagyon jó kis történetet, ami alvás közben elég ijesztő volt, de vissza gondolva elég jó. Az én álmom most a kedvenc játékomról szólt eléggé felturbózva. Annak sem volt nagy jelentősége, csak egy kis izgalom kellett. Mindenkivel megesnek a rémálmok.
2018. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gőzöm sincs jelent-e bármit, de jó mozgalmas álom volt.
2018. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első sor közepén kiakadt a mérzóce, ami jelzi: túl sok katyvasz túl tömören.
2018. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Erősödik!", "Nem halt meg!", "Vissza fog térni", a hangjuk tele volt félelemmel (talán sárga vízfestékkel lehetett megidézni ??"


Eddig jutottam az olvasásban , nem bírtam tovább olvasni. LOL :D

2018. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!