Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy itt Gyk-n írtam egy idősebb emberrel (25 körüli), aki tanár volt. Végtelenül kedves volt velem. Megkérdezte, hogy szeretnék e vele kapcsolatot, de mikor mondtam neki, hogy van baratom és 14 éves vagyok akkor bocsánatot kért és nem is beszéltünk erről többet. Sokat beszélgettünk, és egyszer kért rólam egy képet, és én a barátnőmmel elmentünk a plázába képet csinalni (nem tudom miert ott :D ). Aztán kiderült, hogy az új suliba ahová megyek szeptembertől, ő ott tanít. Mikor elkezdődött a tanév találkoztunk és megörültünk egymásnak. Nem nagyon tudtam őt magázni, mert mikor még nem tudtuk, hogy tanár-diák kapcsolatunk lesz, tegeztül egymást. Persze en próbáltam úgy viselkedni vele, mint a tanárommal, hiszen az volt. Viszont ő kivételezett velem pl. a dolgozataimra jobb jegyet adott, mint érdemeltem volna és amikor nem értettem az anyagot, akkor órák után külön órát tartott nekem. Ezt nem nézte jo szemmel az egyik osztálytársam, és azt mondta az igazgatónak, hogy mi együtt vagyunk.



Ezt mit jelenthet? Nem hagy nyugodni, folyton ő jár a fejembe. Azt hiszem álmomban egy kicsit tetszett is...



2018. ápr. 30. 09:40
 1/2 anonim válasza:
Lehet ez meg fog történni veled, vagy csak egy álom volt, és pár hét múlva elfelejted, erre szerintem nincs konkrét válasz.
2018. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy többet jelentene egy érdekes álomnál.
2018. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!