Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha valaki megbocsáj...

Mit jelent ha valaki megbocsájt nekem álmomba?

Figyelt kérdés
Röviden, az álmomba a volt barátnőmmel (aki kicsit több mint egy hete szakított velem) mentünk el valahova túrázni. Megöleltem, erre elkezdett sírni, és megbocsájtott nekem, azért amiért szakított velem. Az álom végén ha jól emlékszem, talán újra összejöttünk.

2018. máj. 2. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Lóf#szt sem.
2018. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A túra a jövőbeli reményedet fejezi ki. Ha elfogadod a barátnődet olyannak, amilyen és nem akarod megváltoztatni (megöleltem). Akkor megkönnyebbül (elkezdett sírni). És megbocsájt.
2018. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.
2018. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi ebben olyan rejtélyes, hogy magadtól nem érted? Ezt akarod, vagy nem? Azt akarod, hogy megbocsásson. Magadtól is tudnod kéne mit jelent az álmod.
2018. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"szakított velem" és "megbocsájtott nekem".

Mivel harcoltad ki a szakítást?

Egod miatt nem tartod olyan hibának/bűnnek az okot, hogy szakítani kellett volna.

Álmodban ezt belátta exed.

Azt álmodtad, amit szeretnél elérni: megbocsátást, vétked beismerése nélkül.

2018. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Semmit. Azon kívül legalábbis, hogy te ezt szeretnéd.
2018. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Én is ilyenekre gondoltam, csak gondoltam lehet valami mélyebb értelmezése is.
2018. máj. 6. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!