Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtad, mikor hal meg és...

Megálmodtad, mikor hal meg és tényleg akkor halt meg?

Figyelt kérdés
Történt már olyan veletek, hogy valakiről megálmodtátok, hány évesen hal meg és tényleg annyi idősen meg is halt?

2018. máj. 17. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2000 körül egy utcabélivel álmodtam , szembe jött velem és köszöntünk , megkérdeztem hogy smint . Azt mondta a hétvégét nem éli meg . Ez csütörtök hajnalban volt . Egy mentő vitte el péntek délelőtt este már nem élt ...
2018. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is van hasonló sztorim, egyszer, amikor az unokaöcsém még kicsi volt folyton egy dátumot ismetelgetett, 1-2 évvel későbbit. Megkerdezek tőle, mi ez, erre csak annyit mondott "akkor hal meg a mama". Tippelj, mikor halt meg, de napra pontosan...:D Azt is közölte előre februárban, hogy június 18-án szokik le a biliről. Aznap már nem ült rá. Ijesztőek a gyerekek nagyon :D
2018. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de van valami hasonló sztorim. Volt egy nagynéném, aki rákban szenvedett. Egy időben jártam Budapest templomait, minden héten másikba mentem el (ajánlom egyébként bárkinek, nagyon szép, hangulatos templomokat lehet találni elszórva a városban). Nem sokkal ennek a nagynénémnek a halála előtt pont egy ilyen templomlátogatáson voltam, és ő eszembe jutott, és valami nagy megkönnyebbülést éreztem vele kapcsolatban, hogy hamarosan vége a szenvedéseinek.
2018. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!