Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy azt álmodjuk amit szeretnénk, azaz irányítsuk az álmunkat? Ha valakinek esetleg sikerület adjon pár tanácsot légyszi! :D

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 21:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Igen lehetséges, tudatos álomnak hívják, csomó fórumot találsz a neten róla... hosszabb folyamat amíg eljutsz odáig hogy sikerül. Nekem egyszer összejött, de amikor rájöttem hogy álmodom rögtön felébredtem a meglepetéstől hogy felismertem. :)
2010. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
nézz utána: tudatos álmodás
2010. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem nnéztem utána túl komolyan, de sokszor probálgattam. egyszer volt egy folytatásos álmom (három éjszaka folytatásokban álmodtam egy történetet) aztán megszakadt, és annyira zavart hogy probálkoztam feleleveníteni. Hát nem sikerült folytatnom, de valamennyit belevittem az álmaimba, bár nem mondhatom jelentőségteljes sikernek:)
2010. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tudnátok adni egy jó linket ahol hasznos info van az elsajátításáról vagy ilyesmi? :D
2010. jún. 14. 21:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt olvashatsz róla,és mások tapasztalataiból is tanulhatsz.


[link]

2010. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de én ennél is jobbat tudok: [link] én ez alapján tanultam meg, és sikerült, mindent bele!
2010. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem pár napja sikerült. Olyannal akartam álmodni akit nagyon megkedveltem.. és egész este rá gondoltam.

így az álom is összejött 2szer. De ez szerintem csak véletlen..

2010. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem 6 szor jött össze azzal akit szerettem
2010. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem egyszer sikerült, de valószínűleg csak véletlenül. Elalvás előtt azt kívántam bárcsak láthatnám mégegyszer a papámat (aki már meghalt) még ha csak egy pillanatra is. Álmomban pedig megszólított és elköszönt tőlem, hogy most már mennie kell és engedjem el. Soha nem volt még ilyen megható álmom:)
2010. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Régebben sok problémám volt az álmokkal, szóval muszáj volt megtanulnom irányítani őket és feléredni belőlük ha kellett. Nagyon kicsi voltam amikor megtanultam de nem ovlastam sehol, anyukám adott néhány tanácsot, de igazából a szükség helyzete volt az ami rákényszerített. Nem volt nehéz, hamar bele lehet jönni, csak ha egyszer elkezded irányítani, onnantól már nem lesz pihentető az alvás, hanem kényelmetlen.
2010. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!