Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok más nőkről és a...

Miért álmodok más nőkről és a nevükről, de nem emlékszem rá?

Figyelt kérdés
Már most álmodok legalább 3x olyat, hogy mindig más nő van benne, aki egyébként szép is és valahogy leirom a nevét telefonba vagy papirra, de elfelejtem utána mikor felébredek. Arcára sem emlékszem nagyon, csak hogy szép volt, de mindent elfelejtek róluk. Mikor álmodik ilyet az ember? Hogy lehet ilyenre rákeresni álmoskönyvben? Én nem szoktam ilyenekben hinni, hogy álmoknak jelentése van, de ezt most érdekelne, egyébként van barátnőm szóval nem nő hiányom van :D De neki nyilván ilyeneket nem mondok azért...

2018. máj. 21. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért nem emlékszel rájuk részletesebben, mert nem az a fontos, hogy kik, hanem hogy mit jelképeznek az álmodban, erre kell rájönnöd, és meglesz az álmod magyarázata. Ha visszatérő álom, akkor valamire nagyon fel akarja hívni a figyelmed.

Nekem gyerekkoromban volt egy visszatérő álmom, hogy kutyák kergettek, aztán idővel rájöttem, hogy a kutyák bizonyos családtagjaimat jelképezik, elkezdtem megoldani azt a problémát magamban, az álom pedig nem tért vissza többé.

2018. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fickós vagy more?
2018. máj. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Viziló József válasza:
Szerintem a tudatalattid azt sugallja hogy a barátnőd unja veled a szexet és valami újat akar kipróbálni például egy grupent.
2018. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!