Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?...

Miért álmodok ilyeneket? Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor álmodom azt,hogy megyek a sötétben és ott áll egy fura alak aki sír,és könyörög nekem,hogy segítsek nekik átmenni a túlvilágra. Ilyenkor megölelem őket,és akik torzak voltak,véreztek stb hirtelen megszépülnek,megköszönik amit tettem és eltűnnek.Amúgy nem nézek horrorfilmeket meg ilyesmiket xD

Emellett van,hogy megérzek,megálmodok dolgokat,vannak az álmomban kisebb elemek amik később majd a való életben is megjelennek. pl álmodtam,hogy elrontok egy dobostortát,munkahelyen meg azt kellett csinálnom igazából.Meg volt,hogy álmomban egy fekete autót vezettem ami osztálytársam apjáé és rossz volt a féke,és kiderült hogy annak az osztálytársam apjának tényleg volt olyan autója,ami fekete és rossz volt a féke. Olyan is volt,hogy sokszor egy régi osztálytársamról álmodtam,akivel majdnem lett köztünk valami,aztán pár nap múlva rámírt,hogy jöjjünk össze.Amúgy az ilyen "előre meglátom a jövőt" álmokat fel lehet erősíteni valahogy? :c


2018. máj. 31. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok mindent álmodunk, valaki félősebb, ezért van (valószínűleg), hogy megérzünk dolgokat, ezek pedig álomképében jelennek meg. Persze rengeteg emberrel előfordul az ilyen. Az előbbire sokat nem tudok mondani, de felerősíteni nem tudod (szerintem legalábbis, de kinek, mi a véleménye...), csak szelektálni tudsz. Így is vannak álmok (a zömük, ezt tegyük hozzá), amik az ébrenlétben történő eseményeket dolgozzák fel, viszont, ha azt tapasztalod, hogy szinte csak ezekre a megvalósuló álmokra emlékszel, akkor azokkal úgy foglalkozz, hogy tönkre is tehet. Az ember nyilván okkal nem ismeri a jövőt tisztán. Nem csodálatos ám az egész élet, így, ha olyat álmodsz, ami megvalósulhat és negatív, de lehet az is, hogy nem fog, csak úgy gondolod és töményen rágörcsölsz. Na az lelkileg ki fog égetni. Eleinte nagyon érdekes meg minden, de később rájössz, hogy nem megy olyan könnyen a dolog...
2018. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Huha ez nagyon érdekes! Ennyit tudok mondani,de én a helyedben fordulnék olyanhoz aki ért az álomfejtéshez komolyabban!
2018. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fordulj az Árkádia Fényeinek Spirituális Egyházához! Ők tudnak ebben segíteni. Honlap címük: www.arkadiafenyei.hu
2018. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!