Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álmom volt mit jelenthe...

Furcsa álmom volt mit jelenthet? Többi lent

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy találkoztam Luciferrel de mintha ismertem volna. És megmutatta hogy milyen lesz a világ vége de úgy viselkedtünk mint két barát nevettünk sokat és segített is aztán bele szerettem és elmondtam neki. Van egy vőlegényem de amikor felébredtem úgy éreztem mintha nem álmodtam volna és mintha szerelmes lennék az ördögbe. Tudom nagyon furcsa álom és szégyenlem is de azon gondolkodom van e jelentése

2018. jún. 8. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ne törődj vele. csak egy álom volt!
2018. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most fogant meg benned az Antikrisztus. :/
2018. jún. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lucifer a kézzel fogható, földi örömöket jelképezi, amit sokan és még te is bűnnek tartanak. Az álom az életed értelmével foglalkozik (milyen lesz a világ vége). Szeretnél sokat bulizni, szexelni, világot látni, élvezni az életet minden szinten (Luciferrel barátkozni, beleszeretni).
2018. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!