Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthez ez a szexuális...

Mit jelenthez ez a szexuális álom?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy a barátommal és egy lány(?!!!!!!) osztálytársammal volt szexuális tartalmú álmom. Mármint, hogy mi így hárman.

De nem értem miért, tegnap találkoztam amúgy a lánnyal együtt érettségiztünk de úgy nem vagyunk extrán jóban.

Valaki tudna segíteni, hogy miért álmodhattam ilyet?

A barátom az oké az álomban, de a lány (?!!!)


Előre is köszi a segítséget. 18/L



2018. jún. 9. 12:08
1 2
 1/12 Mael ***** válasza:
100%

Felmerül a kérdés, hogy nincs-e benned valamiféle kíváncsiság.

Sokszor a tudatalattinkból olyan tartalmak, vágyak, és gondolatok szivárognak fel, amiket mélyen eltemettünk magunkban.

Meg kell jegyezzem, a világon rengeteg ember mélyen magába zár dolgokat, mert az nem felel meg a "társadalmi elvárásoknak".

Pl. Sok olyan Biszexuális hajlamú férfit ismerek, akik a "nagyon férfias vagyok" jelmondat állarca mögé bújva leplezik az elnyomott hajlamaikat.

2018. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Tudat alatt kipróbálnád hármasban. Tetszik neked a csaj is.
2018. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazából azt hiszem igazad van. Van bennem kiváncsiság azzal kapcsolatban, hogy milyen lehet egy lánnyal. De persze soha nem csalnám meg a barátomat, és hármasba sem szeretném. Mármint azt, hogy ő egy másik lánnyal is kipróbálja az kizárt. Viszont a hármasban tudtommal ez is benne van nem igaz?

Meg amúgy nem tudom, hogy utána milyen lenne a viszonyunk egymással, ezt nem szeretném kockáztatni, mármint a barátommal,szeretem őt.


Amúgy nem tudom, a lány szép külsőleg, de elég hivalkodóan viselkedik a fiúkkal, a belső énje nem tetszik, egyáltalán nem tudok azonosulni hozzá.

2018. jún. 9. 14:46
 4/12 Mael ***** válasza:
100%

Az, hogy ki mit vesz megcsalásnak, teljesen relatív. Egy kapcsolatban résztvevő két fél határozza meg.

Ha mind ketten akarjátok, miért ne?

Egy párkapcsolat biztos alapját nem a jó szexualitás adja, hanem a jó lelkiség.

Kölcsönös tisztelet, elkötelezettség, és őszínteség nélkül lehet akárki akármilyen jó az ágyban, az egészet megette a fene.

Ha a férfi a nemisége után megy, akkor nem szeret igazán. Normális esetben, ha megfelelő köztetek a lelki kapocs, egy ilyen közös kaland nem okozhat gondot. Sőt, még taníthat is nektek valamit.

De ezt nektek kell eldönteni.

2018. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz nem kell, hogy tessen a belső énje, hogy felkeltse benned a szexuális vágyat.
2018. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Őszintén nem tudom mit szólna hozzá a barátom. Mi van ha azt gondolja, ő nem elég nekem az ágyban? Mert nem így van. Csak valamiért mégis fúrdal a kíváncsiság,hogy vajon milyen lehet ez egy lánnyal.

Nektek volt már részetek hármasban?

2018. jún. 9. 20:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol játszódott az álom, szobában? Ágyban? Hogy helyezkedtetek el, a lány köztetek volt?
2018. jún. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt hiszem a sajat szobamban voltunk

Es ugy volt a helyzet, hogy pont en meg a lany csokoloztunk (?!) a baratom meg lent kenyeztetett a nyelvevel.

2018. jún. 10. 07:56
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Az álom a te szexuális (ágy) életedről (szoba) szól. A lány osztálytársad szexuális vágyat ébresztett benned (csókolóztunk). És nem tudod, meg mondjad-e ezt a barátodnak (nyelvével kényeztetett), mit szól a szexualitásodhoz (ott lenn).
2018. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Egy kis valtozatossagra, izgalomra vágysz.
2018. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!