Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Életszerű álom látható és...

Életszerű álom látható és érezhető nyomot hagyott ébredés után. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Mindig amolyan tipikus irracionális, logikátlan és összefüggéstelen katyvasz álmaim szoktak lenni. Ma azonban az álmom olyan hiteles volt, hogy az már megijesztett. Az álom minden apró részlete megmaradt ébredés után, ami fura, mert a nagyját rögtön el szoktam felejteni. Éberen fel tudtam idézni a bútorok mintáját, a színeket, hogy hány órát mutatott a falióra, a párbeszédeket. Minden apró részlet teljesen logikus volt. Az álmomban szerepelt 2 ember, akiknek a neve, pontos kinézete, és minden ismertetője olyan élénken élt bennem, mintha létező emberek volnának. Az álomban volt egy rész, mikor egy orvossal verekedtem. A falhoz vágott, fojtogatott, ütött ahol tudott. Éreztem az álomban is hogy hol fájt. Erre reggel mikor felébredtem, a karomon és hátamon pontosan az álombeli fájdalom helyén lilás foltok éktelenkedtek. Nem estem, nem vertem be sehova magamat, nem volt semmi ilyesmi előző nap. Most este is erősen fáj és foltos, emiatt olyan érzés, mintha nem álom lett volna. Tudtommal ilyen tünetek jelentkezni csak az ébredés utáni utófázisban szoktak. Nálam viszont eltelt 16 óra az álom óta és nem értek semmit. Szerintetek mitől lehet ez az egész?

2018. jún. 16. 02:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom megtörtént, csak emlékezet kiesésed volt...

Vagy disszociatív személyiségzavarod van.

2018. jún. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez mit keres az Állatok - Rovarok kategóriában? D:
2018. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem volt emlékezetkiesésem, személyiségzavarom meg biztosan nincs, akkor már lett volna más jele.


Jajj elcsúszott a kategória:D bocsánat

2018. jún. 16. 09:20
 4/5 Fish1 ***** válasza:
Arra tudok gondolni, hogy amiatt, hogy ilyen életszerűen élted át, lettek nyomai. Az elme sok dologra képes, pl. volt olyan kísérlet (ha jól emlékszem, börtönökben csinálták), hogy az ember szemét letakarták, majd azt mondták neki, hogy forró vízzel le fogják önteni, de ehelyett hideg vízzel öntötték le, mégis égési sérüléseket produkált.
2018. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom olvasod-e. Nekem is volt ilyen életszerű álmom egyszer,évekkel ezelőtt. Annyira életszerű volt hogy azóta is emlegetem milyen felemelő érzés volt. Hal lehettem álmomban és a tengerben v. óceánban úsztam, siklottam,szeltem a vizet.olyan sebességgel hogy csak na. Ereztem a víz hidegét, a szélét, lementem a víz alá, száguldottam. Játszi könnyedséggel irányt váltottam. Euforikus volt. És tényleg nagyon életszerű. Amúgy igazából alig tudok 1 hosszt leúszni az uszodában. Nem tudom mi lehetett ez. Mintha átköltözött volna a lelkem egy halba/delfinbe álmomban. Másra nem tudok gondolni...
2020. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!