Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez jelent valamit?

Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Egy hete az egyik délután azt álmodta, hogy egy kislány azt mondta menjek vele, és körülötte minden fehér volt, de nagyon rövid volt az álmom, mert felébredtem. Szerintetek ez mit jelent? depressziós vagyok, és öngyilkos gondolataim is voltak már. Lehet emiatt álmodtam csak? Nem hiszem az álmokban különösebben, de ez érdekes volt.

2018. jún. 19. 23:26
 1/4 A kérdező kommentje:
* azt ámodtam
2018. jún. 19. 23:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

** azt álmodtam :)


Valószínűleg a tudatalattid azt szeretné hogy kezd el tenni magadért. Ne hagyd hogy a depresszió győzzön. Tudom hogy lehet tenni ez ellen kedves kérdező. :) Ha kell segítek. Minden rendben lesz.🤗❤️

2018. jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül vagy? Magányos? Akarod, hogy valaki érted jöjjön és bevezessen a fénybe? Lehet, hogy a tudatalattid ezt akarja mondani
2018. jún. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez úgy jött le álmomban, mintha a mennyországba akarta volna hívni, de ekkor már szinte félálomba voltam. Egyből fel is ébredtem.
2018. jún. 20. 22:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!