Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy migráns...

Azt álmodtam, hogy migráns vagyok. Mit jelenhet?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
kiszorítottnak érzed magad,vagy korlátozva. lehet ez a szimboluma
2018. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Működik a propaganda.
2018. júl. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok M1-et nézel.
2018. júl. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, valóban migráns vagy, és valójában most álmodsz. Nemsokára egy zárt menekülttáborban fogsz ébredni, 40 négyzetméteren összezárva mér 30 másik emberrel.
2018. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Valószínűleg túl sok migráns propagandát néztél vagy sajnálod őket.
2018. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 [OP]Destroy-man válasza:
Végig fogod erőszakolni egész Magyarországot. A nőket kétszer is.
2018. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hastekide ***** válasza:
soros papa nem adott kp-t, csak utalni fog neked egy tehenet messengeren es stop soros leszel egy ido utan. ezt kovetoen merkel es putyin be vesz teged a "mein kampf" alakulatba, ahol hitler papa szelleme arra sarkal majd, hogy ne legy szines boru, mert a vanish nem mindent feherit ki. ha ezzel megvagy, akkor kim baratunk ad neked egy kis raketa meghajtast. USA fele mar konnyebb dolgod lesz, mivel trump papa mar rad keszul, hogy a mexikoi hataron ne juss at. a vegso tamaszpontod az lesz, amikor mindezek utan haza jossz es orban papa ugy udvozol majd teged, hogy "vota katona?". na igy mar ertelmet nyert ez az alom nemde?
2018. júl. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak dobj be egy snickerst és jobban leszel.
2018. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!