Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az "ezt már...

Mit jelenthet az "ezt már álmodtam" érzés álom közben?

Figyelt kérdés
Elég nyomasztó álmom volt nemrég, nem emlékszem a pontos részletekre, egy rokon régi házában voltam, ami az álmomban sokkal nagyobbnak tűnt, sötét volt, de nappal. Tudtam, hogy valakik követnek, de a legijesztőbb az volt, hogy amint az álom elkezdődött, tudtam, hogy én már álmodtam ezt. (bár valami miatt maga a tény, hogy ez csak egy álom, nem tudatosult bennem, ergo ugyanúgy paráztam). És valahonnan tudtam, hogy azok, amik követnek, előző alkalommal elkaptak, tehát ha ugyanúgy cselekszem, mint az előző alkalommal, megint elkapnak. Valahogy sikerült elmenekulnom, és az éjszaka közepén ébredtem. Amikor ébren voltam, tudtam, hogy ilyet még SOHA nem álmodtam. Akkor miért hittem az álmomban másképp? Mással is volt ilyen?

2018. júl. 6. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus dejá vu (ejtsd: dezsá vű) érzés.
2018. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!