Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha üldöznek álmomba?

Mit jelent ha üldöznek álmomba?

Figyelt kérdés

Már meg néztem több helyen de ez nem egy egyszerű álom volt. Főleg hogy fojton visszatér, még hozzá az üldözőmet is látom élesen.

Álmomba egy 28-29 éves férfi házában voltam az anyukámmal de én nagyon féltem ettől a férfitől (sosem bántott, egy újjal sem ért hozzám) és ez a férfi kicsit beteg lehetett (talán birtoklási vágya volt (?)

A lényegre térve anyukám nagyon támogatta ezt a férfit és nekem a férfi azt mondta hogy az elöző életünkben én a felesége voltam. Nem mondom hogy utáltam de valamiért nyugtalanító volt. Kiszaladtam a házból és el kezdett utánam futni én leszólítottam egy gyakorló mostoros fiút hogy segítsen aki segített is de mondta hogy nem tud tovább menni mivel rendőrök voltak előttünk. El kezdtem panaszkodni a rendőröknek hogy üldöznek és kérdezték hogy merről jön. Aztán mikor felbukkant a rendőrök nem segítettek mintha le lettek volna fizetve. A falnál volt egy bicikli azt onnan elvettem és azzal kezdtem tovább menekülni de előttem volt egy másik biciklis nő aki nem akart elengedni így másik irányba mentem ahol egy csapat futó jött velem szembe így meg kellett állnom és az üldözőm utolért én meg összeestem. Aztán egy alagsor szerű helyen ébredtem fel (szabadon szóval nem voltam lekötözve se semmi) és a helyiségbe volt az üldözőm aki előtt volt egy kenyérvágó kés és én azt felkaptam majd megsértettem a vállát ami vérezni kezdett így megijedtem és eldobtam a kést majd újból menekülni kezdtem.

Végül felriadtam.

Az a baj az egésszel hogy emlékszem a férfi arcára és már 1 héttel ezelőtt is vele álmodtam hogy meg akartam szökni tőle.



2018. júl. 10. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Félsz attól, hogy megerőszakol és megöl egy férfi.
2018. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
WoW :O Ilyen részletesen emlékeszel az álamidra? Egyébként ha már álmondtál arról a férfiről hasonlót, akkor nem ártana kutatnod a témában. Ugyanis a tudat alattidnak köszönheted az álmaidat, így lehet hogy valóban rejt magában a dolog valamit.
2018. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van egy problémád (férfi) amit meg kell oldanod (menekülés) de nem tudod megoldani (nem sikerül)

Viszont nyomaszt, hogy kell-de nem megy.


a rendőr meg a hatalmat jelenti. Ez bonyolítja kicsit.

De az akadályozók is csak azért vannak hogy kiemeljék az alap három szimbólumot.


az első hozzászóló meg hülye.

2018. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Utolsó ez most megnyugtatott mert valóban van egy ilyen problémám és lehetetlen megoldani sajnos.

2018. júl. 10. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
hát üldöznek álmodba
2018. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hastekide ***** válasza:
szia. te meg a szerencsesebbekhez tartozol akkor, mert en a visszatero almomban a hugomat megtamadjak valamifele ismeretlen lenyek es a hazunk 2 emeleterol kell oket a vas keritesrol a jobb karommal kipenderiteni a koztes udvarra. utana a szomszedhoz bemenekiteni ot es az ismeretlen lenyek ujboli elsuhanasa utan, ki rohanni a folyosora es akkor jon a fordulat. amikor erzem, hogy a testem valami megszallta. nem birok mozogni es belul valaki gogosen, sikitva, nevetve, probal rajtam hatast gyakorolni. ezt kovetoen, eberdek fel[mar a valosag]es nem tudom, hogy [REM] allapotban kelek fel, de nem birok mozogni es probalom a szemem kinyitni es valami tavolodni akar tolem egy kiallto hanggal. ezutan vissza alszom es arra kelek, hogy ver a viz es faj a fejem.
2018. júl. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!